vánoce na blátě :-(
Vložil(a): patricia077, 3. 12. 2016 18.09
Tak letos bohužel zas budou vánoce na blátě, dle všeho se má oteplit a být nad nulou :-(...klasika...bílé vánoce už leda v pohádce :-(..měli jste vloni někde o vánocích sněhovou peřinu?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 11. 4. 2017, 10.19
to už je klasický průběh ale někdy sníh byl, ale jen už nevím kdy naposled
patricia077, 22. 11. 2017, 11.44
letos už taky byl .-)
BonnieParker, 4. 12. 2016, 23.16
Já se na to těším. Ráno jsme měli 13 stupňů pod nulou, to je na mě moc. Loni bylo teplo, začalo sněžit po novém roce
patricia077, 5. 12. 2016, 9.07
Taky nesnáším mráz
rodinka, 4. 12. 2016, 23.05
Treba se stane vanocni zazrak a bude snezit ja bych si moc prala bile vanoce
patricia077, 4. 12. 2016, 20.55
jjj
patricia077, 4. 12. 2016, 20.56
Adrianita, 4. 12. 2016, 16.29
U nás už dlouho nebyl sníh, nejen o vánocích. Je to škoda, hlavně kvůli dětem. Jinak, kdyby bylo na mě, Vánoce bych slavila klidně na pláži s drinkem v ruce
patricia077, 4. 12. 2016, 20.56
já taky
Eliška Kozlova, 4. 12. 2016, 13.48
patricia077, 4. 12. 2016, 13.53
Tam je to paráda co