Vánoční dárky :)

zobrazeno 1479×

Vložil(a): silvousek, 18. 10. 2017 12.38

Chtěla jsem se pochlubit. :) Včera mi přišla tabulka. :) Budu dávat příteli na Vánoce. Je z překližky 22x30 cca. Mám z ní opravdu radost. :) Nechci dělat reklamu. Kdyby někdo chtěl vědět odkud je, ráda pošlu. :)

Sdílejte:   | 
2

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Žofinka

Žofinka, 22. 10. 2017, 7.36

je to moc pěkné .-)

Marusk

Marusk, 21. 10. 2017, 13.29

To je pěkný a romantický, jak je to na tom dřevě

silvousek

silvousek, 21. 10. 2017, 19.56

Děkuji

Fuga

Fuga, 21. 10. 2017, 6.18

je to moc pěkné, ale třeba můj manžel by to neocenil

Mygara

Mygara, 20. 10. 2017, 6.22

hezké vyznání, určitě se bude líbit

silvousek

silvousek, 20. 10. 2017, 9.11

Děkuji moc

Adrianita

Adrianita, 19. 10. 2017, 17.42

Pěkné

annahb, 19. 10. 2017, 15.44

moc pěkné

Kikinka30, 19. 10. 2017, 13.03

Je to moc krasne,bajecny darek,poslete pak reakce. ....

macopka, 18. 10. 2017, 23.24

Dobrý nápad ?

benca, 18. 10. 2017, 21.03

urcite nadherne

Janako

Janako, 18. 10. 2017, 20.46

Je to pekne, ale u nas doma by to asi neuspelo ?

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů