Vánoční dárky :)
Vložil(a): silvousek, 18. 10. 2017 12.38
Chtěla jsem se pochlubit. :) Včera mi přišla tabulka. :) Budu dávat příteli na Vánoce. Je z překližky 22x30 cca. Mám z ní opravdu radost. :) Nechci dělat reklamu. Kdyby někdo chtěl vědět odkud je, ráda pošlu. :)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 22. 10. 2017, 7.36
je to moc pěkné .-)
Marusk, 21. 10. 2017, 13.29
To je pěkný a romantický, jak je to na tom dřevě
silvousek, 21. 10. 2017, 19.56
Děkuji
Fuga, 21. 10. 2017, 6.18
je to moc pěkné, ale třeba můj manžel by to neocenil
Mygara, 20. 10. 2017, 6.22
hezké vyznání, určitě se bude líbit
silvousek, 20. 10. 2017, 9.11
Děkuji moc
Adrianita, 19. 10. 2017, 17.42
Pěkné
Janako, 18. 10. 2017, 20.46
Je to pekne, ale u nas doma by to asi neuspelo ?