Vánoční dům
Vložil(a): Jarka mmm, 4. 12. 2016 9.45
Zdravím :). Včera jsme byli ve Vánočním domě v Dobrovizi a moc se nám tam líbilo :),dcerka nadšená...Všude samý světýlka...Je to ve starým statku a v podkroví mají prodejnu,moc pěknou...A co by kamenem dohodil je farma Krupickovych,kde prodávají výborné mléčné výrobky. Máte také někde poblíž vánoční dům? Pro tu atmosféru je super,až mě to překvapilo...A taky tam jsou nějaký dilnicky pro děti.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 11. 4. 2017, 9.36
pro děti je to moc hezká podívaná, ale na svém domě bych to nechtěla
petrao, 5. 12. 2016, 3.08
No u sousedů to je jak ve vánočním domě, asi mají nějakou slevu v elektrárně
Petra Schoberová, 4. 12. 2016, 20.00
to muselo být super kde to vubec je?
Petra Schoberová, 4. 12. 2016, 20.52
ahaa myslela jsem ze je jen jeden
Lusesita25, 4. 12. 2016, 19.55
Diky za tip. Zkusim navrhnout a treba si udelame vylet.
Fuga, 4. 12. 2016, 19.19
ze světýlek jsou děti vždy unešené