vánoční kapr na Lékárně.cz
Vložil(a): patricia077, 22. 11. 2016 10.57
Otáčíte šupiny? Já vloni skoro denně, ale letos nějak nestíhám a stejně jsem neměla moc štěstí..ale když měli ty zvířátkové krabice, tak jsme sestavili mloka a přihlásili dceru do soutěže, nevyhrála, ale to neva :-)))...
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 14. 4. 2017, 16.10
já otáčela, ale nic nevyhrála, jako většina
Petra Schoberová, 30. 11. 2016, 15.14
patricia077, 30. 11. 2016, 22.18
Super me se nepodarilo ani vloni ani letos
BonnieParker, 23. 11. 2016, 14.11
Díky za inspiraci
Petra Schoberová, 22. 11. 2016, 21.55
Taky jsem neslyšela jdu kouknout
Lusesita25, 22. 11. 2016, 20.02
To sem jeste v zivote neslysela. Koukam ze se budy muset mrknout.
jitkamety, 22. 11. 2016, 18.07
nevím o co jde,ale mrknu se
patricia077, 22. 11. 2016, 14.24
Koukněte
Fuga, 22. 11. 2016, 12.57
minulý rok ano, ale letos ne. Je toho všude spousta a šance je mizivá...
patricia077, 22. 11. 2016, 13.10
tj no , ale zkouším to občas