vánoční kapr na Lékárně.cz

zobrazeno 696×

Vložil(a): patricia077, 22. 11. 2016 10.57

Otáčíte šupiny? Já vloni skoro denně, ale letos nějak nestíhám a stejně jsem neměla moc štěstí..ale když měli ty zvířátkové krabice, tak jsme sestavili mloka a přihlásili dceru do soutěže, nevyhrála, ale to neva :-)))...

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 14. 4. 2017, 16.10

já otáčela, ale nic nevyhrála, jako většina

Petra Schoberová, 30. 11. 2016, 15.14

děkuji za tip zaregistrovala jsem sebe a manzela,manzelovi se podařilo vyhrát, dnes přišla výhra

patricia077

patricia077, 30. 11. 2016, 22.18

Super me se nepodarilo ani vloni ani letos

BonnieParker, 23. 11. 2016, 14.11

Díky za inspiraci

nikolava, 23. 11. 2016, 10.00

Já letos otáčím

Petra Schoberová, 22. 11. 2016, 21.55

Taky jsem neslyšela jdu kouknout

Lusesita25, 22. 11. 2016, 20.02

To sem jeste v zivote neslysela. Koukam ze se budy muset mrknout.

jitkamety

jitkamety, 22. 11. 2016, 18.07

nevím o co jde,ale mrknu se

Jarka mmm, 22. 11. 2016, 17.16

Mrknu

Čertice, 22. 11. 2016, 14.08

Vůbec nevím o čem je řeč

patricia077

patricia077, 22. 11. 2016, 14.24

Koukněte

Fuga

Fuga, 22. 11. 2016, 12.57

minulý rok ano, ale letos ne. Je toho všude spousta a šance je mizivá...

patricia077

patricia077, 22. 11. 2016, 13.10

tj no , ale zkouším to občas

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů