Vánoční stromeček pro lesní zvířata

zobrazeno 1185×

Vložil(a): Teryk92, 10. 12. 2019 10.53

Vím, že tu už někdo psal, že chodí tradičně zdobit strom pro zvířátka. Je vás tu víc? Čím zdobíte? A na co věšíte - aby to neuškodilo zvířátkům?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Evka2, 7. 3. 2020, 16.35

Mrkev a jablka

Fun, 21. 12. 2019, 22.42

Mrkev a jabka jsou top:)

Žofinka

Žofinka, 14. 12. 2019, 7.21

To jsme nikdy nezkoušeli

Ketris

Ketris, 13. 12. 2019, 11.43

U nas se to nesmi..

Mygara

Mygara, 13. 12. 2019, 6.40

Vždy se mi to líbilo ale nikdy jsme se nezúčastnili

NiFee

NiFee, 12. 12. 2019, 18.17

pocula som o tom nejde o vianocný stromcek ako taký ale vtacikom semiacka slaninku srnkam trochu sena atd...

Fuga

Fuga, 12. 12. 2019, 14.01

Osobně jsem to nikdy nedělala

WeruskaSK

WeruskaSK, 10. 12. 2019, 23.02

to som este nepocula ze taky zvyk existuje

Teryk92, 17. 12. 2019, 19.00

Není to vyloženě zvyk. Je možné si z toho spíš udělat rodinnou tradici. My se například před štědrovečerní večeří chodíme skoro vždy projít a toto je dobrý cíl.

L.janicka.l

L.janicka.l, 10. 12. 2019, 21.32

Na prochazky chodime obcas neco nakrmime, ale urcite nemotam provaz na stromky abych tam neco povesila

snany, 10. 12. 2019, 18.33

Náš nájemník je krmí i za nás, všude tu u domu máme něco, až už mě to pořádně naštvává. A na balkoně mrtvé zajíce.

L.janicka.l

L.janicka.l, 10. 12. 2019, 21.31

Teda to je smula na ty najemniky,

snany, 12. 12. 2019, 12.01

Ideální nájemníci neexistují

L.janicka.l

L.janicka.l, 12. 12. 2019, 14.04

To asi ne

patricia077

patricia077, 17. 12. 2019, 17.34

Existují my je mame už tři roky skoro ?

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů