vánoční stromečky - tradice
Vložil(a): patricia077, 28. 11. 2020 11.34
Když už začaly diskuze na téma vánoc, tak přidám taky něco...každý rok má naše město kromě velkého vánočního stromu takové ty malé, které si ozdobí MŠ a ZŠ a speciální školy a umělecké, no zkrátka každá škola má jeden svůj stromeček....přijde mi to jako hezká tradice a zajímá mne, zda to některé jiné, vaše město dělá taky :-)....vybrala jsem jednu fotku, takže tam nejsou ani zdaleka vidět všechny ty stromečky a děti jsou všechny z toho nadšené :-) a jinak všem krásný a pokud možno klidný adventní čas :-)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
patricia077, 9. 12. 2020, 16.23
Paráda děti to mají na vánočních procházkách jako super zastávku co ?
patricia077, 6. 12. 2020, 19.34
Skvělé
LucieS, 30. 11. 2020, 22.11
Tak to v Plzni nemáme. Máme krom ústředního stromu na hlavním náměstí spoustu stromů po městě. Teď jsem si tak představila, jak by to vypadalo, kdyby všechny školy z města měly strom na náměstí... no, to by se tam moc stánků z trhů nevešlo
patricia077, 2. 12. 2020, 16.12
Tak tj jasné ? hlavně nevím jak u vás u nás ty trhy letos jsou hodně omezené
LucieS, 2. 12. 2020, 16.28
Četla jsem něco o 80 stáncích, tak to budou asi roztaženy úplně po celém velkém náměstí. Tak uvidíme.
patricia077, 2. 12. 2020, 16.47
u nás dnes asi tři
LucieS, 2. 12. 2020, 16.53
Tak málo? No jsem zvědavá na ty naše trhy. Takový pěkný vždy byly...
patricia077, 2. 12. 2020, 16.55
Vše je letos jiné
patricia077, 29. 11. 2020, 22.11
Tak tj hodně podobné asi ze jsme kousek od sebe
patricia077, 29. 11. 2020, 22.12
Já vím sestra tam léta studovala a bydlela a odtamtud pochází její přítel ?
Eliška Kozlova, 28. 11. 2020, 21.28
V Novém Městě nad Metují mají v podloubí, co oblouk to stromeček zdobený jednou školou, příjemně mně překvapilo, že i letos to dopadlo, je to báječná inspirace.
patricia077, 29. 11. 2020, 10.54
Vidíš to jsem nevěděla a přitom je to kousek ale je fakt, že letos ani vloni jsme se tam ještě nedostali
Eliška Kozlova, 29. 11. 2020, 13.47
Novacske náměstí je o Vánocích fakt kouzelný o dost přicházíš
patricia077, 29. 11. 2020, 14.36
Když oni měli to město dost rozkopaný během roku ani nevím už je to ok?
Eliška Kozlova, 29. 11. 2020, 20.11
Je omezený vjezd na náměstí (semafory), ale to bude trvalé. Jinak OK, bezplatné parkoviště je před náměstím doprava
patricia077, 28. 11. 2020, 18.25
Přesně tak ?
patricia077, 28. 11. 2020, 18.25
Tak vy jste hned vedle ne ?
patricia077, 28. 11. 2020, 18.26
Taky super i když to letos je bez akcí tak aspoň že ty Vánoce budou ?
patricia077, 28. 11. 2020, 18.27
Zas máte určitě něco jiného ?
patricia077, 29. 11. 2020, 10.54
Nekecej lol tak to je dobrý