vánoční stromečky - tradice

zobrazeno 1194×

Vložil(a): patricia077, 28. 11. 2020 11.34

Když už začaly diskuze na téma vánoc, tak přidám taky něco...každý rok má naše město kromě velkého vánočního stromu takové ty malé, které si ozdobí MŠ a ZŠ a speciální školy a umělecké, no zkrátka každá škola má jeden svůj stromeček....přijde mi to jako hezká tradice a zajímá mne, zda to některé jiné, vaše město dělá taky :-)....vybrala jsem jednu fotku, takže tam nejsou ani zdaleka vidět všechny ty stromečky a děti jsou všechny z toho nadšené :-) a jinak všem krásný a pokud možno klidný adventní čas :-)

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Pavla T., 9. 12. 2020, 8.53

To je moc hezké, u nás máme jeden strom, zvoničku a betlém.... na malou vesnici super?

patricia077

patricia077, 9. 12. 2020, 16.23

Paráda děti to mají na vánočních procházkách jako super zastávku co ?

Pavla T., 9. 12. 2020, 23.34

To ano, jsme tam pořád. Ve zvoničce se loni asi 2x ztratil provázek ke zvonu.... Tuším že pro obyvatele okolních domů je to očistec ?

Nikoll, 6. 12. 2020, 18.20

u nás v Žatci také máme velký strom na náměstí, okolo malé stromečky od škol/školek a na druhém náměstíčku taky jeden stromek

patricia077

patricia077, 6. 12. 2020, 19.34

Skvělé

LucieS

LucieS, 30. 11. 2020, 22.11

Tak to v Plzni nemáme. Máme krom ústředního stromu na hlavním náměstí spoustu stromů po městě. Teď jsem si tak představila, jak by to vypadalo, kdyby všechny školy z města měly strom na náměstí... no, to by se tam moc stánků z trhů nevešlo

patricia077

patricia077, 2. 12. 2020, 16.12

Tak tj jasné ? hlavně nevím jak u vás u nás ty trhy letos jsou hodně omezené

LucieS

LucieS, 2. 12. 2020, 16.28

Četla jsem něco o 80 stáncích, tak to budou asi roztaženy úplně po celém velkém náměstí. Tak uvidíme.

patricia077

patricia077, 2. 12. 2020, 16.47

u nás dnes asi tři

LucieS

LucieS, 2. 12. 2020, 16.53

Tak málo? No jsem zvědavá na ty naše trhy. Takový pěkný vždy byly...

patricia077

patricia077, 2. 12. 2020, 16.55

Vše je letos jiné

Minnie, 29. 11. 2020, 21.53

U nás v Náchodě jsou na náměstí jakoby kolem kostela truhlíky, a každá škola a školka má na Vánoce svůj, který vyzdobí Vaše stromečky jsou super

patricia077

patricia077, 29. 11. 2020, 22.11

Tak tj hodně podobné asi ze jsme kousek od sebe

snany, 29. 11. 2020, 19.53

Jinak Karviná má pohádkově nasvícené náměstí ( i kašnu) a zámek, ale hrozně moc lidí. Mají to tak každý rok. Tak jsme si řekli s mužem, že se zajedeme projít někdy v klidu o půlnoci Ale myslím, že se dětem nebude chtít cestovat

patricia077

patricia077, 29. 11. 2020, 22.12

Já vím sestra tam léta studovala a bydlela a odtamtud pochází její přítel ?

Eliška Kozlova, 28. 11. 2020, 21.28

V Novém Městě nad Metují mají v podloubí, co oblouk to stromeček zdobený jednou školou, příjemně mně překvapilo, že i letos to dopadlo, je to báječná inspirace.

patricia077

patricia077, 29. 11. 2020, 10.54

Vidíš to jsem nevěděla a přitom je to kousek ale je fakt, že letos ani vloni jsme se tam ještě nedostali

Eliška Kozlova, 29. 11. 2020, 13.47

Novacske náměstí je o Vánocích fakt kouzelný o dost přicházíš

patricia077

patricia077, 29. 11. 2020, 14.36

Když oni měli to město dost rozkopaný během roku ani nevím už je to ok?

Minnie, 29. 11. 2020, 22.18

Teď jsi mě inspirovala, byť to máme fakt kousek, tak v adventním období jsme v Novém Městě ještě nebyli teď jsem doma říkala že letos tam zajedem

Eliška Kozlova, 29. 11. 2020, 20.11

Je omezený vjezd na náměstí (semafory), ale to bude trvalé. Jinak OK, bezplatné parkoviště je před náměstím doprava

Jarka mmm, 28. 11. 2020, 15.39

Nemáme, vypadá to pěkně! Je hezký vidět, ze to kazdej pojme jinak..

patricia077

patricia077, 28. 11. 2020, 18.25

Přesně tak ?

Janna, 28. 11. 2020, 14.24

Jj, máme taky.. ?

patricia077

patricia077, 28. 11. 2020, 18.25

Tak vy jste hned vedle ne ?

dasza, 28. 11. 2020, 13.59

Máme u školy tromy ale po třídách...na náměstí jen strom a velký Adv.venec.

patricia077

patricia077, 28. 11. 2020, 18.26

Taky super i když to letos je bez akcí tak aspoň že ty Vánoce budou ?

Teryk92, 28. 11. 2020, 13.26

U nás to tak není. Toto je ale hezká tradice.

patricia077

patricia077, 28. 11. 2020, 18.27

Zas máte určitě něco jiného ?

Teryk92, 28. 11. 2020, 20.36

Jo to máme. U nás na vesnici sundali vánoční stromeček teprve nedávno. Tak dlouho ho určitě nikdo neměl

patricia077

patricia077, 29. 11. 2020, 10.54

Nekecej lol tak to je dobrý

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů