Vánoční úklid
Vložil(a): jitkamety, 25. 9. 2016 8.31
Maminky,kdy děláte vánoční úklid a co všechno uklízíte?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 5. 11. 2017, 6.29
dělám, co stihnu .-), když mrzne, tak rozhodně nemyji okna apod
Fuga, 9. 1. 2017, 5.06
v podstatě nikdy:-), protože to nikdy nestihnu. Okna se snažím umýt, dokud není zima, a pak stíhám jen běžný úklid a jobovky typu mytí lednice se snažím dělat průběžně, zkrátka když je špinavá
Zuzka Čtvrtečková, 28. 9. 2016, 0.01
Uklízím průběžně takže o nějakém super velkém úklidu to není. Spíš proberu skříně a tak..
klarike1, 25. 9. 2016, 21.48
Klasický týdenní úklid + mytí oken, praní závěsů a možná vytřídím nějakou skříňku nebo přeorganizuji, nazdobíme, dáme betlém, stromek, cukroví a je to
Kamila Pecharová, 25. 9. 2016, 21.13
Nic extra nedělám, jsem ráda, že stihnu uklidit standardním úklidem byt zdobí většinou manžel, já na to nemám cit..
Blankasiro, 25. 9. 2016, 18.38
Nejlépe když není nikdo doma