Vánoční výzdoba

zobrazeno 1342×

Vložil(a): nikolava, 29. 11. 2017 19.05

Dnes jsem dodelala adventni "venec", doma si to vyzdobime ten vikend po certech a stromek ozdobime 23.12. vecer. Zdobite stromecek nekdo driv? Na FB jsem narazila uz na dve rodiny, ktery uz maji stromecek ted hotovej ? me to teda prijde silene brzo. Nam by se to okoukalo

Sdílejte:   | 
1

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Zlata1, 3. 12. 2017, 21.19

My stromecek zdobime taky driv, ale jenom nekolik dni , vetsinou tak 20. prosince a adventni venec mate pekny.

Blankasiro, 1. 12. 2017, 20.32

Tak ten je super, hlavně se nemusíte bát že vyhoříte

Čertice, 1. 12. 2017, 10.30

Nám zdobí stromeček Ježíšek až na štědrý den

Pávinka, 30. 11. 2017, 22.10

moc krásné, také ráda používám šišky, ej to přírodní a má to kouzlo

Mygara

Mygara, 30. 11. 2017, 19.08

tak stromek je ještě někde zahrabaný .-)), vytahujeme ho až těsně před Štědrým dnem

Fuga

Fuga, 30. 11. 2017, 18.46

krásná tvorba .-), stomek ale zdobíme jako vy

benca, 30. 11. 2017, 18.26

Uz na mikulasa aby sme mali dlhsie vianoce

jancaan, 30. 11. 2017, 12.15

Stromeček zdobíme den před štědrým dnem. Jinak drobnou vánoční výzdobu dáváme na Mikuláše.

nikolava, 30. 11. 2017, 13.59

Stejne jako my

jancaan, 30. 11. 2017, 12.15

Stromeček zdobíme den před štědrým dnem. Jinak drobnou vánoční výzdobu dáváme na Mikuláše.

Kikinka30, 30. 11. 2017, 11.46

To je nadhera,snad se mi take neco podari

nikolava, 30. 11. 2017, 13.59

Urcite, je to jednoduchy Sisky jsou beleny v savu

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů