Vánoční výzdoba
Vložil(a): nikolava, 29. 11. 2017 19.05
Dnes jsem dodelala adventni "venec", doma si to vyzdobime ten vikend po certech a stromek ozdobime 23.12. vecer. Zdobite stromecek nekdo driv? Na FB jsem narazila uz na dve rodiny, ktery uz maji stromecek ted hotovej ? me to teda prijde silene brzo. Nam by se to okoukalo
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Blankasiro, 1. 12. 2017, 20.32
Tak ten je super, hlavně se nemusíte bát že vyhoříte
Mygara, 30. 11. 2017, 19.08
tak stromek je ještě někde zahrabaný .-)), vytahujeme ho až těsně před Štědrým dnem
Fuga, 30. 11. 2017, 18.46
krásná tvorba .-), stomek ale zdobíme jako vy