Vaření s Mňam?

zobrazeno 740×

Vložil(a): Soniiiciii, 22. 12. 2016 8.20

Pěkný den maminky :) Včera jsem měla večer chvilku volna a tak jsem brouzdala po netu a hledala inspiraci co ještě :) Narazila jsem na zajímavý projekt mňam... Slyšely jste už o něm? Jedná se o takové prostřeno bez kamer...Myslím, že by to nebylo špatné zkusit... Stejně na mateřské jenom vaříme :) Co si o tom myslíte? Zkusila to už některá?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

naseivanka, 29. 7. 2021, 23.14

Ahojte holky, tak to já nejčastěji vařím podle receptů z Youtubu. Tam si člověk najde snad úplně všechno. Často peču papriky v troubě a nebo dělám omáčku z lišek. To je něco, po čem tíhne jak manžel, tak naše tři malé děti. V kuchyni mě to baví. A co je vaše záliba?

Žofinka

Žofinka, 2. 1. 2018, 8.32

já vím také o tom časopise, ale žádné podrobnosti

Mygara

Mygara, 7. 4. 2017, 8.50

já akorát teď zaregistrovala, že začne vycházet časopis

Zlata1, 27. 12. 2016, 16.07

Pro mě je to také novinka, když občas koukám na prostřeno kvůli inspirací tak mě při tom jak tam mezi sebou koncertují, pak přejde i na to koukat. Takže do takového nebo jiného pořadu či mňam vaření bych nešla, i když vařím ráda a teď i s dětmi....

Lusesita25, 23. 12. 2016, 10.06

Taky jsem neslyslela, ale kdyz to vidim v tom prostrenu tak bych do toho ani nesla.

snany, 23. 12. 2016, 7.56

Neznám a ani bych do toho nešla. Vařím ráda, když mám čas a prostor, ale jsem příliš nejistá když mám hostit cizí lidi.

Fuga

Fuga, 23. 12. 2016, 4.56

tak o tomto "mňam" jsem ještě neslyšela

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 22. 12. 2016, 22.57

Nezkusila a ani jsem neslyšela ...

jitka46

jitka46, 22. 12. 2016, 21.36

také pro mě je tohle úplná novinka

Aliisha

Aliisha, 22. 12. 2016, 20.52

Tohle vůbec neznám. Nikdy jsem o tomto pořadu neslyšela.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů