Vaření s Mňam?
Vložil(a): Soniiiciii, 22. 12. 2016 8.20
Pěkný den maminky :) Včera jsem měla večer chvilku volna a tak jsem brouzdala po netu a hledala inspiraci co ještě :) Narazila jsem na zajímavý projekt mňam... Slyšely jste už o něm? Jedná se o takové prostřeno bez kamer...Myslím, že by to nebylo špatné zkusit... Stejně na mateřské jenom vaříme :) Co si o tom myslíte? Zkusila to už některá?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
naseivanka, 29. 7. 2021, 23.14
Ahojte holky, tak to já nejčastěji vařím podle receptů z Youtubu. Tam si člověk najde snad úplně všechno. Často peču papriky v troubě a nebo dělám omáčku z lišek. To je něco, po čem tíhne jak manžel, tak naše tři malé děti. V kuchyni mě to baví. A co je vaše záliba?
Žofinka, 2. 1. 2018, 8.32
já vím také o tom časopise, ale žádné podrobnosti
Mygara, 7. 4. 2017, 8.50
já akorát teď zaregistrovala, že začne vycházet časopis
Lusesita25, 23. 12. 2016, 10.06
Taky jsem neslyslela, ale kdyz to vidim v tom prostrenu tak bych do toho ani nesla.
Fuga, 23. 12. 2016, 4.56
tak o tomto "mňam" jsem ještě neslyšela
k.o.r.i.n.e.k, 22. 12. 2016, 22.57
Nezkusila a ani jsem neslyšela ...
jitka46, 22. 12. 2016, 21.36
také pro mě je tohle úplná novinka
Aliisha, 22. 12. 2016, 20.52
Tohle vůbec neznám. Nikdy jsem o tomto pořadu neslyšela.