Váš košík je zatím prázdný
Vložil(a): Zdeňka S., 12. 10. 2017 21.45
Tohle se vždycky hodí :) Já si asi vytisknu a připnu na ledničku :)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Bar.Ca., 27. 8. 2019, 17.06
to se vždycky hodí, musím si to vytisknout
V007A, 4. 12. 2017, 13.57
No super.
nikolava, 15. 10. 2017, 8.08
To už jsem myslím viděla na fb Mě váha nevadí, máme digitální , tak pohoda. Bábí má ještě takovou tu klasickou starou, kde musí vyvažovat, tak té by se to asi hodilo
vaniilla, 14. 10. 2017, 8.09
Diky, to se hodi
Žofinka, 14. 10. 2017, 6.47
tak to se hodí, i když já často vařím od oka
Aliisha, 13. 10. 2017, 18.54
Super, to se hodí snad úplně všem. Já taky nemám ráda vážení.
benca, 13. 10. 2017, 18.02
super ja najradsej robim aj hrncekove vsetko myslim sladke
Kikinka30, 13. 10. 2017, 12.36
Znam,ale ani vahy uz se nebojim...
Gabill, 13. 10. 2017, 11.04
Tiez nerada vazim. Ak sa kolac meria na hrnceky alebo lyzicky je to urcite moj favorit.
Janna, 13. 10. 2017, 9.48
Tak to je super To se bude určitě hodit Než pořád tahat váhu.
© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions