Veletrh for kids

zobrazeno 509×

Vložil(a): Kikinka30, 9. 4. 2017 21.33

Maminky, byli jste letos na veletrhu, zaujalo vas tam neco, překvapilo.... Podělte se ?

Sdílejte:   | 
1

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Žofinka

Žofinka, 11. 8. 2017, 15.55

já jsem nebyla

Kikinka30, 26. 4. 2017, 10.50

byli jsme a popravde nakoupili jsme par veci; vstupenky VP; ale jinak nas nic neprekvapilo; bylo to takové chude

vendy.z, 26. 4. 2017, 9.26

já nebyla

Lenourecek, 11. 4. 2017, 21.33

Také jsme se byli podívat a inspirovat se. Koupila jsem pár maličkostí, byla jsem se podívat na workshopu. Moc děkuji a to, že pro nás ProMaminky.cz vytvořily tak úžasné zázemí pro kojení a přebalování

Čertice, 11. 4. 2017, 20.51

Byli jsme také jsme měli vstupenky z VP pro malého byla nejlepší hala s nafukovacíma atrakcema koupili jsme první capáčky a dřevěné kostky z chráněných dílen

Misska20, 11. 4. 2017, 9.51

My jsme se byli se synem podívat, díky vstupenek z VP. Nejvíce se vyblbl na hřišti od sokola, kde jsme spolu byli na trampolíně a nemohla jsem ho dostat pryč navštívili jsme také stánek Promaminky, vyzkoušeli jsme odrazedlo FirstBike,které chceme v létě pořídit.

slunicko, 11. 4. 2017, 9.15

Byli jsme a koupili si sedačku do auta

Fuga

Fuga, 10. 4. 2017, 12.15

malý se tam vyřádil na nafukovacích atrakcích a pak na hřišti od Sokola, jinak mi to přišlo docela slabé, myslela jsem, že bude více hraček apod. Jo a ještě veliký úspěch mělo mobilní planetárium. A vydržel tam od 10 do 17:30.

patricia077

patricia077, 10. 4. 2017, 11.53

moc ráda bych jela být to blíž .-)

nikolava, 10. 4. 2017, 10.01

Prahu máme daleko. Kdyby to bylo o týden déle, tak bychom se tam asi mrkli... Jedeme totiž na velikonoce k babičce do Prahy

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů