Veletrh for kids
Vložil(a): Kikinka30, 9. 4. 2017 21.33
Maminky, byli jste letos na veletrhu, zaujalo vas tam neco, překvapilo.... Podělte se ?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 11. 8. 2017, 15.55
já jsem nebyla
Lenourecek, 11. 4. 2017, 21.33
Také jsme se byli podívat a inspirovat se. Koupila jsem pár maličkostí, byla jsem se podívat na workshopu. Moc děkuji a to, že pro nás ProMaminky.cz vytvořily tak úžasné zázemí pro kojení a přebalování
Fuga, 10. 4. 2017, 12.15
malý se tam vyřádil na nafukovacích atrakcích a pak na hřišti od Sokola, jinak mi to přišlo docela slabé, myslela jsem, že bude více hraček apod. Jo a ještě veliký úspěch mělo mobilní planetárium. A vydržel tam od 10 do 17:30.
patricia077, 10. 4. 2017, 11.53
moc ráda bych jela být to blíž .-)