Velikonoční balíčky pro děti

zobrazeno 1830×

Vložil(a): Kamila Pecharová, 22. 2. 2018 21.32

Maminky, začínám přemýšlet o velikonocích.. Každý rok k nám chodí třeba 15-20 dětí s tatínky na koledu. Dospělí dostanou panáka, buchtu nebo mašli. Dětem ale připravuji balíčky se sladkostmi. Loni jsem dávala mix želé bonbónů do velik. pytlíku. Vypadalo to dobře, ale na to, kolik to stálo toho v tom pytlíku bylo málo.. Neměly byste typ na něco originálního, levného a hezkého, co by vypadalo honosně? :D kreativní dílnu jsem prozkoumala a nenašla nic pro tuto příležitost ;)

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Marusk

Marusk, 1. 3. 2018, 15.03

Přijde mi fajn přidat ovocnou kapsičku. Ale zas tak originální a honosné to není. Spíš potěší maminky těch dětí, až si to donesou domů.

vendy.z, 26. 2. 2018, 16.30

Také se ráda nechám inspirovat... k Mikuláši jsem dělala balíčky s lipem, musli tyčinkou, ovocem, domácí přesnídávkou (jen s medem a skořicí), čokoládovými bonbonky atd....).

Kamila Pecharová, 26. 2. 2018, 20.26

Napadlo mě vytisknutou omalovánku s motivem velikonoc zabalit do ruličky se sojovým sukem uvnitř a mašlí navrch (to udělám teď asi do školky k narozeninám) a na velikonoce plus další sladkosti.. Perníčky apod

vendy.z, 28. 2. 2018, 18.17

to je bezva

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 25. 2. 2018, 21.03

Já jsem dělala sušenky a perníčky a to dávala, jinak třeba muffny nemusí přece dostat bonbony nebo čokoládu

Alexis01, 24. 2. 2018, 10.58

Jak holky píšou perníčky a nebo udělat malé beránky dají se sehnat menší formy na beránka.

Mygara

Mygara, 24. 2. 2018, 5.11

ruce k dílu a zdobené perníky ve tvaru vajec

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 25. 2. 2018, 21.04

Já dělám i zvířátka zajíce, ovečky atd a je to moc pěkné

Cherrynka, 23. 2. 2018, 19.45

Ajoo, velikonoce ty nesnáším, jediný svátek, co nemám ráda jinak nevím, k nám chodí jen dospělí tak máme jen slivovici a pro případ nouze vždy deset kinder vajíček, kdyby náhodou přišly děti

vendy.z, 26. 2. 2018, 19.31

Pročpak nesnášíš ?

Robinka, 23. 2. 2018, 16.56

Ani jsem si neuvědomila, že za chvíli tu máme Velikonoce. Já teda pojedu do Makra tam dětičkám něco nakoupím

Kamila Pecharová, 23. 2. 2018, 19.38

ono ani to Makro už není v cenách žádný "vejvar", i když v těch cukrovinkách nevím, no..

Cherrynka, 23. 2. 2018, 19.45

Já taky ne, protože ten svátek nemám ráda

vendy.z, 26. 2. 2018, 19.32

ono to asi máme spojené s tím utíkáním před výpraskem....pamatuji si jak jsem vlezla na střechu chlívka a odmítala sestoupit do 12 h

Fuga

Fuga, 23. 2. 2018, 14.19

něco upečeného je dobré řešení

Kamila Pecharová, 23. 2. 2018, 19.38

hmm.. zkusím popřemýšlet, co bychom mohli vytvořit aby to k něčemu vypadalo..

Cherrynka, 23. 2. 2018, 19.46

Třeba zdobené domácí perníčky

vaniilla, 23. 2. 2018, 13.40

Wow, ony už se blíží Velikonoce? My to naštěstí zatím nijak neřešíme.

Katka

Katka, 23. 2. 2018, 14.36

Někdo žije v budoucnosti ;o)

Robinka, 23. 2. 2018, 16.56

Také jsem si to neuvědomila

L.janicka.l

L.janicka.l, 23. 2. 2018, 20.02

Ja nevidet ty vyzdobene obchody, tak taky netusim

vaniilla, 23. 2. 2018, 21.52

No, to je pravda, viděla jsem už nějaké čokoládové králíky... já mám ještě pořád vánoce

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 25. 2. 2018, 21.06

Letos jsou brzy, já mám duben spojený hlavně s narozeninami syna

Čertice, 23. 2. 2018, 12.35

Perníčky nebo linecké levné dobré a je toho hodně

Cherrynka, 23. 2. 2018, 19.46

Taky mě napadly jako jediné perníčky

annahb, 26. 2. 2018, 9.16

jojo také budu letos péct

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů