Venkovní květináče

zobrazeno 665×

Vložil(a): nelly.B, 21. 2. 2017 12.19

Maminky, máte zkušenost s těmito květináči: http://www.harasim.info/1895/velke-kvetinace-venkovni/? Chci nějaké pořídit na terasu, ale nevím, zda je tam můžu mít i zimě? Poraďte, zda jsou odolné. Děkuji

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Žofinka

Žofinka, 24. 11. 2017, 3.24

jsou moc hezké, ale odolnost ukáže až čas

jitkamety

jitkamety, 26. 2. 2017, 10.16

Vypadaji hezky ale bohuzel neporadim jestli neco vydrzi

Mygara

Mygara, 22. 2. 2017, 12.15

jsou krásné, ale zda vydrží neporadím, ale myslím si, že ano

Lenourecek, 22. 2. 2017, 9.21

Moc pěkné ? Nechávala bych venku

vendy.z, 22. 2. 2017, 7.58

nemám zkušenosti s tímto, ale zimu vydrží snad každý, ne?

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 25. 2. 2017, 22.43

Některé můžou prasknout, ale ty kvalitní by vydržet měli

slunicko, 22. 2. 2017, 7.40

Máme podobné na chalupě už 5let. Jsou pořád venku a v pohodě.

Fuga

Fuga, 22. 2. 2017, 7.36

jsou pekné a myslím si, že tak velké květináče se ani nepředpokládá, že budete stěhovat

Aliisha

Aliisha, 21. 2. 2017, 20.34

Jsou moc pěkné. Když asi nebudou v nějakém velkém mrazu, tak asi vydrží.

Adrianita

Adrianita, 21. 2. 2017, 20.19

Vypadají hezky, ale neporadím vám

snany, 21. 2. 2017, 20.16

Plast po čase většinou vybledne, ale vypadají hezky.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů