Venkovní schodiště

zobrazeno 2115×

Vložil(a): snany, 21. 9. 2018 19.34

Jaké máte venkovní schodiště? Starým schodům (u vchodu do horního bytu, k nám naštěstí schody nevedou, ale zase tu máme jiné "lahůdky", ale o těch až příště) jsme řekli sbohem-celobetonové s vyzděnou přizdívkou, bohužel stejné nové vychází na cca 50 tisíc i s prací (sama to fakt dělat nebudu a manžel taky ne, Hujerovi nejsme-sic švestky ještě na stromě nějaké máme) Tak se ráda u vás budu inspirovat a přečtu recenze. Manžel říkal, že koupíme trampolínu. :-D

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 28. 9. 2018, 15.53

To je tedy pálka za betonove-schody to je Máte snad do nebe ne A co je třeba nebourat a jenom je obložit dlažbou

snany, 28. 9. 2018, 17.01

Už jsou pryč, bohužel byly prasklé a zatékala tam voda. Já mám z té rekonstrukce hlavu už X krát tak větší

Fuga

Fuga, 3. 10. 2018, 15.02

To se ani nedivím my na tom byli podobně

Žofinka

Žofinka, 24. 9. 2018, 10.51

My máme betonové a pokryté dlažbu takže bych to udělala podobně

Zdeňka S., 23. 9. 2018, 15.11

Strýc má krásné schodiště z betonu zalité trobnymi kamínky , taky takové nějaké plánujeme...

L.janicka.l

L.janicka.l, 22. 9. 2018, 20.56

Videla jsem hodne drevene ale ty asi nebudou levne, pokud je to par schodu, je dobre si udelat jakoby formu ze dreva a zalit betonem, tatka je takhle pred x lety delal.vyjdou na par korun a das si na ne nejaky neklouzavy povrh

snany, 23. 9. 2018, 8.17

Celé zalíy betonem stojí 50tisíc, včetně přizdívek

patricia077

patricia077, 22. 9. 2018, 11.59

Venkovní? My venku máme jen terasu a ta je obložená ale v baráku je dvojí schodiště, jedno staré kamenné cca stoleté a druhé nové do obýváku a ještě nebezpečnější

snany, 22. 9. 2018, 12.20

Jasně venku. My schodiště nemáme ani venku ani doma. Horní patro mělo venkovní schody, cca 4 a vnitřní dřevěné.

patricia077

patricia077, 22. 9. 2018, 13.04

Naši mají dřevěné vevnitř my napůl

snany, 23. 9. 2018, 8.18

Já řeším venkovní

patricia077

patricia077, 23. 9. 2018, 8.42

Tak venkovní jen dlažba beton

snany, 23. 9. 2018, 9.50

Dívala jsem se, že se dá koupit taková již hotová "stavebnice", která se pak jen složí a ukotví, ale neznám nikoho kdo to má.

patricia077

patricia077, 23. 9. 2018, 10.06

Stavebnici neznám ale obklady si nedávej padá to nám i našim na jaře jsme tu měli kamaráda zedníka znova to celé obkládal

snany, 23. 9. 2018, 10.08

Tam se právě už žádné obklady nedávají

WeruskaSK

WeruskaSK, 21. 9. 2018, 23.10

beton a obkladacky

dasza, 21. 9. 2018, 20.11

Z betonu

snany, 21. 9. 2018, 22.14

Celobetonové nebo duté?

dasza, 22. 9. 2018, 5.22

To uz zalezi na vas...

snany, 22. 9. 2018, 8.03

V tom je docela rozdíl. Duté betonové se prý rády lámou. Chtěli jsme vybetonovat schody, pod nimi by byl volný prostor a nebylo nám to doporučeno.

Janako

Janako, 23. 9. 2018, 8.11

My máme ty celobetonove.

snany, 23. 9. 2018, 8.20

A cena? Nám to nacenili jen tak odhadem na 50tisíc.

patricia077

patricia077, 23. 9. 2018, 8.43

Cena je dle rozsahu takže záleží jak moc velké naši mají schody až dolů na zahradu beton a obklady

Janako

Janako, 23. 9. 2018, 17.34

To už tam je kolik let, takže nevim a navíc už by to bylo stejně jinak.

snany, 23. 9. 2018, 21.01

Někdy se to tváří jsko celobetonové a pod nimi je volný prostor. Jasně, do starých schodů člověk nevidí

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů