Vermikomposter
Vložil(a): Jarka mmm, 12. 6. 2016 10.31
Zdravím,máte někdo doma vermikomposter? Pokud ano,jaký a jaké s ním máte zkušenosti? Díky moc.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 10. 12. 2017, 6.56
nemám, ale uvažovala jsem o tom mít doma žížaly .-)
Doma mame klasicky komposter na zahrade,o tomhle sem cetla na netu a prijde mi uzitecny i poucny hlavne pro deti.Male by se urcite libil,jak vidi po desti zizalu hned ji chce nest do travy aby ji neco neprejelo Synovec ma lihen na zizaly ale ne kvuli kompostovani ale kvuli cerstvemu rybarskemu listku )
Zuzka Čtvrtečková, 12. 6. 2016, 21.53
Taky vůbec neznám..
Estrela113, 12. 6. 2016, 21.14
To slyším prvně, ale na domku máme klasicky komposter. Žížaly děti zkoumají v záhonu. Ale v bytě proč ne?
k.o.r.i.n.e.k, 12. 6. 2016, 15.29
Dívala jsem se na internet a vypadá to zajímavě. Teď ještě mít baráček
k.o.r.i.n.e.k, 13. 6. 2016, 18.03
Když je to malý baráček, tak ani kompost doma mít nemusí. No do našeho malého bytu už nic nenarveme, tak si musím nechat zajít chuť ....