Věrnostní program
Vložil(a): jitkamety, 7. 2. 2018 15.05
Teď jsem si všimla že promaminky přidala do VP čistič oken a mop,tak se pochlubte která jste stihla je získat :)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Marusk, 1. 3. 2018, 15.17
Jo, taky jsem čekala na mop, jestli ho získám ve vánoční soutěži. A nestalo se, tak jsem si ho koupila sama. Ten čistič oken by mě ale zajímal! Je to vždy boj...
Adrianita, 9. 2. 2018, 18.30
Ani jsem si nevšimla, ale já ho tak před dvěma lety dostala k narozeninám od mamky.
Marusk, 1. 3. 2018, 15.16
Jaký je ten vysavač na okna, prosím?
Marusk, 1. 3. 2018, 21.21
Aha. Tak jestli to tu jeste bude a nasetrim si takove mnozstvi pampelisek, tak to zkusim!
Lenča Pešková, 8. 2. 2018, 11.56
tak ten mi mrska utekl. nemoc je svina a vyradila me z provozu? pampelisek mam dost ale nic me ve VP nenadchlo.
Žofinka, 8. 2. 2018, 9.40
mě by se líbil mop, ten můj už nějak dodělává, ale nemám pampelišky