Vinna klobasa
Vložil(a): Jarka mmm, 3. 12. 2016 20.36
Taky tak zboznujete vinnou klobasu? Zimu si bez ní s nadsázkou neumím představit :). Právě jsem si jí udělala k večeři v troubě,což jsem okoukala loni. Opět js zirala,co z ní vyteklo omastku :D. Proto už jí ani na pánvi nedělám...ještě tam olej přidávat :). Jak jí děláte vy? A taky u vás mají tak odlišné receptury? U nás jsou některé spolehlive plné vody a prekorenene,jinde výborné. No a domácí z domácího mléka.....ooommm :D.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 11. 4. 2017, 9.52
mám ji také moc ráda, ale dávám si ji občas, moc zdravé to není a peču ji v troubě a jen podleji vodou, je mastná dost jak píšete
BonnieParker, 4. 12. 2016, 23.24
V životě jsem neměla, v čem se liší od jiných klobas? Moc uzeniny nejím.
Zuzka Čtvrtečková, 4. 12. 2016, 21.43
Zásadně ji kupujeme jen v jedné masně a je výborná. Já to nikdy neznala, ale co jsem s manželem děláme ji nejen před Vánocema. Neobaluju ji (jen v trošce mouky) ani nenapíchávám na špejle přijde mi to rychlejší a víc se jich tam vejde
Adrianita, 4. 12. 2016, 16.43
Ještě jsem jí nikdy neměla, ale chci ji ochutnat..
patricia077, 4. 12. 2016, 13.29
Já to nikdy neznala, u nás se nedělala, ale poprvé jsem ochutnala u tchýně a od té doby děláme ..už teď jsme koukali u řezníka, že se berou objednávky na svátky
Jana82, 4. 12. 2016, 12.56
Já ji teda moc nemusím