vkládání hodnocení produktů
Vložil(a): patricia077, 1. 3. 2017 9.47
Maminky, jdou vám v poslední době vkládat nové produkty k hodnocení? Já už tak týden, když chci něco vložit, hodí mi to chybu, nechala jsem to být a zkusila za pár dní a zas nic, tak než budu psát správkyním webu, tak se chci zeptat vás, možná dělám něco špatně já :-(..
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 21. 11. 2017, 10.53
tak to je na mě hodně složité vysvětlení .-)
patricia077, 21. 11. 2017, 11.03
jasný už je to ok akorát to zas padá, ale za to může nejspíš moje připojení
Od programatora: Problém byl v tom, že žádný výrobce nebyl validní, což dosud nevadilo, ale po posledním updatu se zřejmě něco změnilo ve zpracovávání formulářů (což je součást frameworku, na kterým web běží), takže to kontroluje i validitu vybíraných položek (k takovým změnám by nemělo v rámci jedné major verze docházet, ale ničím jiným si to neumím vysvětlit). Všechny výrobce jsem zvalidoval v databázi, takže by to mělo být ok (zkoušel jsem s těmi výrobci, se kterými mi to předtím nešlo a už to jde).. / Nevim, jestli jste z toho stejne chytré jako ja, ale PROSTE UZ TO FUNGUJE ?
patricia077, 2. 3. 2017, 10.09
Už jsem zjistila a za všechny maminy díky moc .-)
rodinka, 2. 3. 2017, 20.36
Tak to je super,hned to pujdu vyzkouset a dekujem
rodinka, 2. 3. 2017, 21.28
Uz mi to slo super
Fuga, 2. 3. 2017, 7.34
já to zkoušela jen jednou, ale tak před 3mi měsíci a taky mi to nešlo, vztekla jsem se, ale nechala jsem to být, protože jsem si myslela, že jen já jsem tak natvrdlá a něco dělám špatně
patricia077, 2. 3. 2017, 8.56
Tak to ještě šlo , ale teď už to byla technická chyba a já si myslela, že taky dělám chybu
patricia077, 2. 3. 2017, 8.56
Už se to řeší, už mi to nedalo, když to nešlo delší dobu
patricia077, 2. 3. 2017, 9.03
Já psala hned po reakcích ostatních i zprávu a tak se to řešilo hned ze dvou stran
Aliisha, 1. 3. 2017, 20.44
Ještě jsem vkládat nezkoušela. Zatím jen hodnotím
Lenourecek, 1. 3. 2017, 19.58
Skvěle, že se to řeší ?
Martaaa, 1. 3. 2017, 18.07
Mě to také občas zlobí, ale je tad yperfektní vstřícná technická podpora
Kamila Pecharová, 1. 3. 2017, 15.37
Já to Saše psala už je to tak měsíc zpátky.. nebojte, nebudete za blbku
patricia077, 2. 3. 2017, 8.57
Před měsícem to ještě šlo .-)
Kamila Pecharová, 2. 3. 2017, 9.04
Mě to blbne už tedy hodně dlouho...
patricia077, 2. 3. 2017, 9.06
Tak to bude jiná chyba , tohle je od doby, co nastaly změny, to já vím zas přesně
patricia077, 1. 3. 2017, 14.54
Omlouvám se, že jsem založila diskuzi, ale nechtěla jsem si připadat jako blbka, co to jen neumí, tak než jsem psala, tak jsem sondovala u ostatních mamin
rodinka, 1. 3. 2017, 16.02
Tak to jsem rada ze se to vyresilo .