Vkládání obrázků
Vložil(a): Adrianita, 15. 11. 2016 6.27
Maminky, pokud zakládáte diskusi, vkládáte recept, výrobek do kreaivní dílny, apod. NA MOBILU, funguje vám ikonka vložit /vybrat obrázek? Jinými slovy, jde vám z mobilu vložit fotku/obrázek?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 18. 4. 2017, 11.40
já to z mobilu nikdy nezkoušela
Kamila Pecharová, 16. 11. 2016, 0.04
Jak kdy.. dnes se mi to povedlo až napopáté..
Fuga, 15. 11. 2016, 20.10
tak to jsem nezkoušela
patricia077, 15. 11. 2016, 10.41
Ano jde právě jsem to provedla ale celkove se mi stránky desne sekaji
k.o.r.i.n.e.k, 15. 11. 2016, 21.17
Jo mě také, je to čím dál horší, asi je to přetížené
patricia077, 15. 11. 2016, 21.52
jj je nás tu dost a já mám navíc i zasekaný mobil
k.o.r.i.n.e.k, 15. 11. 2016, 21.54
Já mám mobil jen na to surfování, jinak používám jiný a seká se mi jen tenhle web
patricia077, 15. 11. 2016, 21.56
aha
petrao, 15. 11. 2016, 9.14
Nekdy ano ale někdy je obrázek moc velký
Jana82, 15. 11. 2016, 8.37
Z mobilu mi nejde vkládat obrázek.
Adrianita, 15. 11. 2016, 8.26
Tak asi chyba na mém přijímači. Z PC mi to funguje v pořádku. Na mobilu to dřív šlo. Nejde o formát fotky,tam se ani nedostanu. Když kliknu na přiložit obrázky,ikonka jen zčerná,ale nikam mně to neskočí,nic se neděje.
k.o.r.i.n.e.k, 16. 11. 2016, 10.15
To je ta technika, mě včera zase nešlo vložit fotku na facebook
rodinka, 15. 11. 2016, 8.26
Jeste jsem to nezkousela ale kdyz jsem vlozila fotku do diskuze,tak mi to slo jen jsem ji musela zmensit