Voňavý panáček do auta
Vložil(a): Adelinka, 29. 11. 2016 9.49
Máte zkušenosti s voňavými panáčky do auta z Fann parfumerie? Přemýšlím, že bych koupila manželovi a taťkovi k vánocům. Nevíte, jak dlouho vydrží vonět, na webu uvádějí až 3 měsíce.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Sociopatka, 24. 10. 2021, 14.24
Ahoj mám hodně zkušeností s takovýma vůněma.Skoro žádná nevydrží.Minulý týden jsem si koupila jednu,ale ta má tak silnou vůni,že tam bude vonět ještě další měsíc.Jsem spokojená.
Mygara, 13. 4. 2017, 11.39
zkušenost nemám, mně se z vůně v autě dělá špatně
Mygara, 13. 4. 2017, 11.39
zkušenost nemám, mně se z vůně v autě dělá špatně
Aliisha, 16. 12. 2016, 22.24
Mě se to líbí. Navíc hezký Vánoční dárek pro muže.
Lusesita25, 3. 12. 2016, 19.46
Vubec nevim, ale pak aby te vune nakonec nebylo az moc.