Voňavý panáček do auta

zobrazeno 1933×

Vložil(a): Adelinka, 29. 11. 2016 9.49

Máte zkušenosti s voňavými panáčky do auta z Fann parfumerie? Přemýšlím, že bych koupila manželovi a taťkovi k vánocům. Nevíte, jak dlouho vydrží vonět, na webu uvádějí až 3 měsíce.

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Okurka1, 29. 10. 2021, 10.36

Tak to by mě zajímalo jakou tu vůni doma máš.

Sociopatka, 24. 10. 2021, 14.24

Ahoj mám hodně zkušeností s takovýma vůněma.Skoro žádná nevydrží.Minulý týden jsem si koupila jednu,ale ta má tak silnou vůni,že tam bude vonět ještě další měsíc.Jsem spokojená.

Okurka1, 18. 10. 2021, 18.16

Máte někdo zkušenosti s nějakou krásnou vůní do auta?Už jsem toho vyzkoušela mnoho a nic mi v autě nevydrží dlouho vonět.

Jajka, 27. 8. 2021, 21.29

Není zač, vybralas něco?

Madla1, 28. 8. 2021, 21.42

Jojo už vozím panáčka voní nádherně, každý se ptá kde jsem ho sehnala

Mygara

Mygara, 13. 4. 2017, 11.39

zkušenost nemám, mně se z vůně v autě dělá špatně

Mygara

Mygara, 13. 4. 2017, 11.39

zkušenost nemám, mně se z vůně v autě dělá špatně

Aliisha

Aliisha, 16. 12. 2016, 22.24

Mě se to líbí. Navíc hezký Vánoční dárek pro muže.

Lusesita25, 3. 12. 2016, 19.46

Vubec nevim, ale pak aby te vune nakonec nebylo az moc.

editak, 3. 12. 2016, 15.34

Nepouzivame, dychat chemicke vypary...

Čertice, 30. 11. 2016, 19.44

Mě by to třeba radost udělalo

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů