výběr fénu

zobrazeno 735×

Vložil(a): zuzajanovas, 16. 9. 2021 12.38

Ahoj mamky,.. než pořídím ( není úplně nejlevnější), máte některá zkušenost s takovým fénem? https://vvitrina.cz/cs/feny-na-vlasy/34168-fen-na-vlasy-gama-iq-perfect-hair-dryer-black.html

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Adulka88, 1. 1. 2024, 21.46

Já foukám ionizačním fénem od Freylish, Mám ho přes půl roku a jsem spokojená. Tak se zkuste podívat.

Lenuleprusova, 15. 12. 2023, 12.54

Ahoj, s dovolením se přidám, vybírám si na vánoce, dostanu od ježíška. Chtěla bych nějaký vylepšený.

krisstaZ, 22. 9. 2021, 8.02

No já jsem na něj na té vvitrině koukala, ale bohužel je nad mé finanční možnosti, nicméně vypadá suprově,.. mým vlasům by jistě prospěl, mám je šíííleně zničené.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů