Vyhra ❤️
Vložil(a): Ketris, 31. 12. 2019 20.10
Ahoj holky, tak jsem mrkla na vyhodnoceni, kdyz se sbiraly stromecky a postestilo se a vyhrala jsem.. bohuzel tam nejde pridat komentar, tak pisu aspon tady.. Timto chci pogratulovat i ostatnim ?? Jo a stastny novy rok 2020 ?????
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Jana82, 6. 1. 2020, 18.33
Tak zase nic, nemám štěstí ve hře, ale aspoň, že v lásce to klape
Adrianita, 2. 1. 2020, 17.00
Štastný nový rok a gratuluji.
petralak, 1. 1. 2020, 23.15
Všem přeji krásný Nový rok a spoustu zdraví... s ostatním už se vždy nějak poperete Koukám, že jsem vyhrála Jumping Clay - Dětská sada, moc děkuji, výhra mě opravdu překvapila, vzhledem k tomu, že závěr roku byl dost těžký a řešila jsem víc pohřeb než Vánoce, zvládla jsem nasbírat pouze 7 stromečků a soutěž jsem dokončila doslova za 5min. 12... mě výhra opravdu překvapila. Ještě jednou děkuji.
Katka, 2. 1. 2020, 12.23
Evidentně obrat k lepšímu ?
Ketris, 2. 1. 2020, 12.48
To me hned napadlo ?
Katka, 1. 1. 2020, 19.00
Teda, to je z pekla štěstí
L.janicka.l, 2. 1. 2020, 14.49
To je motivace k vetsi ucasti zde
Ketris, 30. 1. 2020, 17.19
Mne dneska dosla ?