Vykojeny mozek
Vložil(a): Lenča Pešková, 4. 5. 2017 19.50
Dneska jsme byli s chlapem a malou na vylete a ptam se chlapa jestli si da jablko. Pry jo. Tak mu ho chystam a on se na me tak divne diva a ja jako co se mu nelibi. Tak mi rika ze tu slupku mu okusovat nemusim ze to zvladne sam? asi jsem fakt magor?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
martinazab, 5. 6. 2017, 19.40
To je dobréé.. to sa mi ešte nestalo, ale to asi preto, že môj muž jablká neje
Mygara, 9. 5. 2017, 19.49
TO ZNÁME OPRAVDU KAŽDÁ .-) já občas ještě mluvila ve zdrobnělinách typu dáme si papáníčko a to manžel šel do vrtule
Fuga, 9. 5. 2017, 11.25
normální, manžel už měl kolikrát nakrájené maso nadrobno .-)
Žofinka, 9. 5. 2017, 10.11
to je normální stav .-) kojící matky
marqueta, 5. 5. 2017, 20.53
nejste Já tuhle strkala na nabíječku lahvičku s mlíkem a telefon jsem dala malý do lehátka Představte si nešlo to
Adrianita, 5. 5. 2017, 15.23
? haha
rodinka, 5. 5. 2017, 12.38
AllaŠvecová, 5. 5. 2017, 10.41
jste me pobavila