Zahrádka

zobrazeno 684×

Vložil(a): patricia077, 17. 4. 2018 17.34

Tak se holky pochlubte co vše vám vyrazilo po zimě na zahrádce? U nás bohužel jen pažitka a libeček. Vše ostatní i dvouleté to nedaly ale tak bylinky a rostlinky jsou levné a zkusíme zas něco nového. Dnes už nám poštou přišly první vlaštovky :-) ale dcera chce teda tulipány..musím říct že je tady na zahradě jedni mají a všechny možné barvy a je to krása..u nás přežila jedna narciska :-)) a tchýně si tam zanesla hyacint. Kočka to poctivě hnoji :-(..tak jak u vás?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

WeruskaSK

WeruskaSK, 7. 5. 2018, 18.59

zahradu prave zakladame, mame vysoky zahon tak susedia chodia cumiet ze co to mame. okrasnu zahradu asi dame urobit architektovi, ja si na to netrufam, netusim co s cim skombinovat aby to pekne kvitlo cely rok

Petra Schoberová, 19. 4. 2018, 7.45

Jee jak já bych se ráda chlubila jen mít tu zahradu

patricia077

patricia077, 19. 4. 2018, 8.18

Lenourecek, 18. 4. 2018, 21.23

Přežilo toho docela dost - pažitka, petrželka, meduňka, libeček, rozmarýn se snad ještě probere ostatní už leze v květináčích. Jinak už krásně vylezly ředkvičky, mrkev, hrášek... Kvete celá zahrada. Každý den se starším synem chodíme zalévat

patricia077

patricia077, 19. 4. 2018, 6.17

No i rozmarýn jo ten prý nepřežívá tak teda palec nahoru

Lenourecek, 20. 4. 2018, 22.28

Pár větviček zelených zůstalo, tak doufám, že už to zvládne

patricia077

patricia077, 21. 4. 2018, 9.56

U nás bohužel začínáme od nuly

louskacek2, 18. 4. 2018, 13.09

u nas se hojne pestuji feferonky manzel ceka asi celou Asii na jidlo

patricia077

patricia077, 18. 4. 2018, 13.33

Haha

Čertice, 18. 4. 2018, 12.44

My máme na balkoně dvě borůvky, ty to snad přežili a už vylezla i rebarbora jahody kupuju každý rok nové, ty nám zimu na balkoně nikdy nepřežili. A ještě chci letos zkusit maliny

patricia077

patricia077, 18. 4. 2018, 12.56

Taky na balkoně? Tak to jsi dobra máš tam toho docela dost

Čertice, 19. 4. 2018, 8.59

My máme velký balkón

patricia077

patricia077, 19. 4. 2018, 10.32

Jasný já měla na byte kdysi zasklený pres celý byt asi sedm metrů krát dva a pul

Fuga

Fuga, 18. 4. 2018, 8.12

vylezlo vše, akorát až na majoránku, která měla být trvalka a mrazuvzdorná a také citronový tymián, ale tomu dávám ještě čas

patricia077

patricia077, 18. 4. 2018, 8.54

Hele tak tymián a majoránka taky nepřežila

V007A, 18. 4. 2018, 6.37

Máme bohužel jen balkon,ale i tak si tam vypěstujeme pro radost bylinky, kericek rajčat a papriku. Zkusíme letos i jahody.

patricia077

patricia077, 18. 4. 2018, 7.00

Mamka taky pěstuje na balkoně jahudky ty malé do květináče

petralak

petralak, 18. 4. 2018, 7.41

A kolik tak těch lahůdek z toho je?

patricia077

patricia077, 18. 4. 2018, 8.55

Těch maličkých? Docela dost jich bylo a na zobání super, ale zas nejsou třeba moc do knedlíků buchet atd to by asi bylo málo, těžko říct

vaniilla, 18. 4. 2018, 0.07

My máme jen balkon. Tenhle rok jsme zkusili zasít do truhlíku nějaké letničky, tak jsem zvědavá...my všechno většinou zabijeme

patricia077

patricia077, 18. 4. 2018, 8.56

Hele u nás se taky moc nevede teda, mně osobně jdou akorát orchideje .-)

Leňulka, 17. 4. 2018, 22.16

Nic nevyrazilo, leda vylezli pavouci na balkoně. Zahrádku nemáme a na balkoně co si tam nedám to tam samo nedojde

patricia077

patricia077, 18. 4. 2018, 8.56

Haha tak pavouci fakt vyrazili všude

Leňulka, 18. 4. 2018, 9.34

jj příšery osminohý zase prudí, klidně bych se bez nich obešla

patricia077

patricia077, 18. 4. 2018, 9.39

To já taky ale zas prý chytají hmyz

Eliška Kozlova, 17. 4. 2018, 22.10

Petrželka kudrnka, libecek, medunka (ale teda nic moc). Zasela jsem hrášek (uz má pidilistecky), mrkev, ředkvičky, petržel a v parenisti salát a špenát. (cukety a rajčata mi zasela mamka, takže budu mít sadbu od ni). Na predzahradce kvete modrenec a nabihaji i tulipany a narcisy, růže taky puči, jen ibisek ještě spinka. Stromy taky puči i keriky, dokonce se vzpamatoval i rybiz, kterej jsme považovali za mrtvý. Medvědí česnek taky vyjuknul, ale na to prý jaký to je plevel, teda nic moc, jen pár listů

patricia077

patricia077, 18. 4. 2018, 8.57

Teda vy jste borci, to je ale úrodička, teda bude ..máte na co koukat, tj super, tak manžel večer sázel stromek, co mu přišel, tak uvidíme

Eliška Kozlova, 18. 4. 2018, 9.02

My sadili předloni jabloň, loni 4 květy a nic, ale to byly ty jarní mrazy. Jsem zvědavá letos, ale je tím hodně poupat Dokonce i jahody přežily a to jsem je na podzim vystouchala ze země, ale nestihla sadit na nový záhon, tak jsem je nechala na komposte a ony zijou

patricia077

patricia077, 18. 4. 2018, 9.13

My jabloňku zakrslou vsadili vloni a hele nevím nevím tváří se divně

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů