Zahradní domeček

zobrazeno 1735×

Vložil(a): Petra Schoberová, 3. 8. 2017 7.31

Přemýšlíme o koupi zahradního domečku pro malého k našim na zahradu, jen nevím využije to?? Máte některá?? Hrají si v něm děti?? Našla jsem nějaký za tisíc korun což se dá, plastový,k rodičům jezdíme občas takže by ho eventuálně mohl upoutat vždy.. Ale stále si nejsem jistá :(

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Zuzzzik89, 17. 12. 2017, 18.42

Taky chceme pořídit letos k narozkám dceři domek na zahradu, ale pořád nějak nemůžeme nic vybrat. Chtěla bych něco betelnýho a kvalitního, ale když vidím ty domky v obchodě, tak tomu moc nevěřím..

aratk, 18. 12. 2017, 22.00

Hodně kvalitný a betelný domky dšlají step2. Zkus se podívat na web. Taky od nich máme domek z druhé ruky, ale na to, co už má za sebou, je pořád moc pěknej. Fakt hodně vydrží.

Zuzzzik89, 19. 12. 2017, 8.54

Děkuju, mají fakt moc pěkný domky, takový jiný, netuctový. Ukážu manželovi a nějaký spoolečně vybereme.

Žofinka

Žofinka, 10. 8. 2017, 15.22

za tuto cenu do toho jděte

Mygara

Mygara, 10. 8. 2017, 8.30

hrají, ale není děda šikovný, aby udělal přístřešek ze dřeva?

benca, 7. 8. 2017, 21.38

vyuzije nasa ma 5 rokov a cele leto sa tam hra, ano aj stan z dek sme jej robila ako sa tesila , ale ma uz aj detsky stan a ten ju tak nebavi nejak

Fuga

Fuga, 7. 8. 2017, 10.46

udělejte mu tam stan z dek a bude šťastný jak blecha

Cherrynka, 6. 8. 2017, 20.24

Já se úplně těším, až ho budu taky kupovat myslím, že děti ho budou využívat dlouho

KackaPJ, 6. 8. 2017, 0.21

Děda slíbil, že udělá, ale zatím nic Asi je fakt nejvhodnější dřevo.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 6. 8. 2017, 11.17

Dřevo je fakt lepší, déle to vydrží a dá se třeba znovu natřít, ale je to větší investice

Cherrynka, 6. 8. 2017, 20.24

To máte pravdu

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 8. 2017, 12.53

Když bude trochu větší a vejde se tam třeba i stoleček a židlička tak to bude mít úspěch

martinazab, 4. 8. 2017, 19.59

My tiez mame a tento rok sme ho ani neposkladali a ani mu nechyba.

Cinderella

Cinderella, 4. 8. 2017, 18.48

doporučuju takový domeček, ve kterém se dítě bude moci dlouho postavit a nebude mu malý na výšku.....jinak to děti za chvilku přestane bavit...měla jsem pro naše děti vybraný krásný za 7000 Kč, ale nemáme na něho, takže smůla, mají domeček z krabice od lednice....

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 6. 8. 2017, 11.14

Syn má také domeček z krabice a je spokojený, je to takový pěkný hrad

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů