zahradní houpačka - vajíčko

zobrazeno 4692×

Vložil(a): patricia077, 15. 7. 2017 14.47

Můj sen bylo pořídit si domů tzv. vajíčko - houpačku a teď co máme zahradu, tak i tam..ale nechtěla jsem utrácet, takže mi sestra jako svatební dar dala dárkový poukaz a já si teď vybírám které, bohužel výběr je teď horší..takže buď tohle: https://www.nabytek-forliving.cz/zavesne-relaxacni-kreslo-mona-cerne-1.html nebo tohle: https://ratan.cz/zavesne-relaxacni-kreslo-white-bile.html nebo: https://ratan.cz/zavesne-relaxacni-kreslo-nela-cerne.html u mne vede to na fotce, protože se mi hodí do obývacího pokoje, mám jej laděný do černobílé barvy, ale bílá zas není praktická... které se líbí vám?

Sdílejte:   | 
1

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

vendy.z, 8. 8. 2017, 13.58

úžasná

Žofinka

Žofinka, 24. 7. 2017, 7.06

taky bych volila bílé

patricia077

patricia077, 24. 7. 2017, 9.48

za hodinu má dorazit tak jsem zvědavá

Mygara

Mygara, 21. 7. 2017, 12.15

líbí se mi více bílé

patricia077

patricia077, 21. 7. 2017, 12.20

vyhrálo bílé

Missule, 21. 7. 2017, 12.03

Mám doma to bílé a je super. Sice ho mám teprve chvilku, ale hrozně moc jsem si ho oblíbila. Teď přes léto ho mám normálně na zahradě, ale až venku začne být zima, půjde hezky do obýváku

patricia077

patricia077, 21. 7. 2017, 12.08

a jak to děláte? máte pod střechou venku nebo jen sundáváte ty polštáře?

Missule, 21. 7. 2017, 13.20

Máme na zahradě altán se střechou, takže je tam. Umělému ratanu sice déšť neublíží ale u kovu jsem si nebyla úplně jistá, takže ho mám radši takhle. Navíc jsem takhle ve stínu

patricia077

patricia077, 21. 7. 2017, 13.37

aha tak to já bych ho musela furt přenášet

Gabill, 20. 7. 2017, 16.10

Mne sa viac paci to biele. Odporucam ale niekde skusit si do neho sadnut. Ja som tiez o takom snivala. Skusala som si vsak nejake v obchode, ale zdalo sa mi, ze sa do nich zle sada a tiez niektore, ked sa hojdali tak buchali do tej konstrukcie, co bolo znacne rusive.

patricia077

patricia077, 20. 7. 2017, 20.42

Uz objednáno bile

Gabill, 20. 7. 2017, 21.07

Tak potom napiste, ako ste s nim spokojna.

patricia077

patricia077, 21. 7. 2017, 9.42

no snad budu

Fuga

Fuga, 18. 7. 2017, 14.23

bílá je hezká, na černé by byl více vidět prach

patricia077

patricia077, 18. 7. 2017, 14.34

na bílé ale vše ostatní

Janna, 17. 7. 2017, 11.21

Mně se víc líbí to bílé. Je to takové elegantnější

patricia077

patricia077, 17. 7. 2017, 11.42

tj pravda .-)

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 16. 7. 2017, 15.29

Mě se líbí to bílé, je to moc hezké To budete mít pohodičku

patricia077

patricia077, 16. 7. 2017, 15.46

Bile vede

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 16. 7. 2017, 15.57

Tak ona je fakt asi mnohem hezčí. SI zasloužíte odpočinek, tak ho budete mít na houpačce

patricia077

patricia077, 17. 7. 2017, 11.42

no doufám děkuji

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 19. 7. 2017, 10.06

Musíte myslet pozitivně a věřit v to, že už vše bude dobré a bude to v pohodě

patricia077

patricia077, 19. 7. 2017, 10.20

já se snažím ale i teda s nimi jsou teď problémy docela dnes mi přijde že jak někde dostanou peníze tak zákazník at si dělá co chce

Lenourecek, 16. 7. 2017, 6.21

To bych si jednou také přála. Ta bílá u mě asi také vede

patricia077

patricia077, 16. 7. 2017, 10.33

Ja uz si to preji a vybírám pres rok

jitka46

jitka46, 15. 7. 2017, 22.36

to by se mi doma také líbilo

patricia077

patricia077, 16. 7. 2017, 10.32

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů