zahradní houpačka - vajíčko
Vložil(a): patricia077, 15. 7. 2017 14.47
Můj sen bylo pořídit si domů tzv. vajíčko - houpačku a teď co máme zahradu, tak i tam..ale nechtěla jsem utrácet, takže mi sestra jako svatební dar dala dárkový poukaz a já si teď vybírám které, bohužel výběr je teď horší..takže buď tohle: https://www.nabytek-forliving.cz/zavesne-relaxacni-kreslo-mona-cerne-1.html nebo tohle: https://ratan.cz/zavesne-relaxacni-kreslo-white-bile.html nebo: https://ratan.cz/zavesne-relaxacni-kreslo-nela-cerne.html u mne vede to na fotce, protože se mi hodí do obývacího pokoje, mám jej laděný do černobílé barvy, ale bílá zas není praktická... které se líbí vám?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 24. 7. 2017, 7.06
taky bych volila bílé
patricia077, 24. 7. 2017, 9.48
za hodinu má dorazit tak jsem zvědavá
Mygara, 21. 7. 2017, 12.15
líbí se mi více bílé
patricia077, 21. 7. 2017, 12.20
vyhrálo bílé
patricia077, 21. 7. 2017, 12.08
a jak to děláte? máte pod střechou venku nebo jen sundáváte ty polštáře?
patricia077, 21. 7. 2017, 13.37
aha tak to já bych ho musela furt přenášet
patricia077, 20. 7. 2017, 20.42
Uz objednáno bile
patricia077, 21. 7. 2017, 9.42
no snad budu
Fuga, 18. 7. 2017, 14.23
bílá je hezká, na černé by byl více vidět prach
patricia077, 18. 7. 2017, 14.34
na bílé ale vše ostatní
patricia077, 17. 7. 2017, 11.42
tj pravda .-)
k.o.r.i.n.e.k, 16. 7. 2017, 15.29
Mě se líbí to bílé, je to moc hezké To budete mít pohodičku
patricia077, 16. 7. 2017, 15.46
Bile vede
k.o.r.i.n.e.k, 16. 7. 2017, 15.57
Tak ona je fakt asi mnohem hezčí. SI zasloužíte odpočinek, tak ho budete mít na houpačce
patricia077, 17. 7. 2017, 11.42
no doufám děkuji
k.o.r.i.n.e.k, 19. 7. 2017, 10.06
Musíte myslet pozitivně a věřit v to, že už vše bude dobré a bude to v pohodě
patricia077, 19. 7. 2017, 10.20
já se snažím ale i teda s nimi jsou teď problémy docela dnes mi přijde že jak někde dostanou peníze tak zákazník at si dělá co chce
Lenourecek, 16. 7. 2017, 6.21
To bych si jednou také přála. Ta bílá u mě asi také vede
patricia077, 16. 7. 2017, 10.33
Ja uz si to preji a vybírám pres rok
jitka46, 15. 7. 2017, 22.36
to by se mi doma také líbilo
patricia077, 16. 7. 2017, 10.32