zahradní jezírko
Vložil(a): patricia077, 11. 11. 2017 9.07
Tak už jsem dnes konečně dotlačila manžela, ať už zazimuje jezírko, ryby už tak 14 dní byly stejně zalezlé, nekrmily se a filtrace běžela pořád, je sice dobré, čistit co nejdéle kvůli vodě, ale nevím jak u vás, ale u nás už je po ránu kolem nuly a hlavně dnes na Martina už hlásili první sníh, naštěstí v noci lilo a teď svítí sluníčko...snad to vydrží...a co vy, které doma máte nějaké vodní objekty, kdy zazimujete?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
patricia077, 25. 11. 2017, 20.39
Díky ale u diskuze je ilustrační fotka naše je dole u komentáře ♣
patricia077, 26. 11. 2017, 9.11
.-) máme ale podobné
patricia077, 17. 11. 2017, 15.27
jj my taky vypnuli filtraci, nechali vzduchování atd protože ryby, co byli zalezlé 14 dní tak zas vylezli..
Žofinka, 12. 11. 2017, 13.50
ještě toho trochu .-), my teď plánujeme stěhování, tak mám plnou hlavu toho
patricia077, 12. 11. 2017, 13.52
jo to věřím mám to nedávno za sebou
Fuga, 12. 11. 2017, 6.19
jezírko naštěstí nemáme .-))
patricia077, 12. 11. 2017, 10.34
jj je to dost práce ale to barák celkově
Mygara, 12. 11. 2017, 4.54
jezírko nemáme a máme o starost méně, i když je to krásné .-)
patricia077, 12. 11. 2017, 10.34
jj je fakt, že to dá práci jako všechno v domě
patricia077, 12. 11. 2017, 10.35
.-) no je to práce no i když to vypadá hezky
louskacek2, 11. 11. 2017, 20.22
Krasne kdyby byl baracek taky bych chtela zároveň i jako koupaci
patricia077, 11. 11. 2017, 20.41
Což o to manžel s dcerou se i koupali ale ja jsem zmlsana s rybami jsem nechtěla a to dříve mi koupání v rybníce či přehradě nevadilo
louskacek2, 11. 11. 2017, 20.57
Mam to stejne ale asi bych se prekonala
patricia077, 12. 11. 2017, 10.35
.-) jasný no já to nedala, ale dřevo jsem včera nosila, i když jsem byla jako prasátko
k.o.r.i.n.e.k, 13. 11. 2017, 18.32
já bych ryby vyházela a nechala bych to jen na to koupání
patricia077, 13. 11. 2017, 19.17
Deti rady krmi ryby a ja zas relaxuji pohledem na ne a jezirko koupat se mohu v bazénu
Aliisha, 11. 11. 2017, 20.04
Máte krásné jezírko. My nic takového nemáme,takže to ani neřešíme
patricia077, 11. 11. 2017, 20.24
Díky ale tj ilustrační fotka my máme to dole v komentáři
patricia077, 11. 11. 2017, 18.18
já ani ne, ale podědili jsme po předchozích majitelích
patricia077, 11. 11. 2017, 20.25
Nahoře je ilustrační fotografie a dole u jednoho komentáře nase
L.janicka.l, 11. 11. 2017, 18.11
Docela velke, nemam jezirko. Vsak uz hlasi zitra namrazu, takze bylo na case. Tady prsi takze to bude asi stat za to
patricia077, 11. 11. 2017, 18.15
jj hlásili už první sníh, ale vzduchování i tak nechal...ryby zase vylezly asi byly zvědavé co se děje
L.janicka.l, 11. 11. 2017, 18.18
Ty jsou zvedave, co kdyby dostali mnamku
patricia077, 11. 11. 2017, 18.19
no právě jenže už se krmit nemůžou, hybernují pomalu takže smůla no, ale jasně že očekávaly, že něco přijde