zasklení fotografie
Vložil(a): patricia077, 3. 9. 2017 19.49
Holky, jen takový ultra rychlý dotaz, dávala jste si některá zasklít fotografii? Potřebuji si něco ověřit...
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
patricia077, 7. 9. 2017, 12.08
taky bych dala ale nemám ten formát chlap mi teď přivezl a to bych musela uříznout
patricia077, 8. 9. 2017, 9.41
jj budu to muset vykoumat
Fuga, 4. 9. 2017, 15.48
já dávala fotky do kupovaných rámečků z Ikey
patricia077, 4. 9. 2017, 16.08
Ja normálne taky používám klasik rámečky
Žofinka, 4. 9. 2017, 12.08
já dávala zasklít jen puzzle, fotky mám v koupených rámečcích
patricia077, 4. 9. 2017, 12.16
a jak velké bylo to puzzle?
patricia077, 4. 9. 2017, 12.45
tak já zkusím to sklenářství a uvidíme .-)
patricia077, 4. 9. 2017, 16.08
Diky juknu akorát zeda bude větší mam to ted jen 30x45 musela jsem udělat úpravy
patricia077, 4. 9. 2017, 11.01
no právě ten rozměr mi nesedí, mám atypický, proto jsem musela volit alternativu
Mygara, 4. 9. 2017, 10.31
já dávala a u sklenáře jsem vybírala nějaké spešl sklo, aby se to nelesklo
patricia077, 4. 9. 2017, 10.51
ale to bylo asi dražší že
patricia077, 4. 9. 2017, 9.24
tak to je hodně slušný díky
patricia077, 3. 9. 2017, 22.14
Ja si právě myslím že to není levna záležitost
k.o.r.i.n.e.k, 3. 9. 2017, 22.23
To určitě není levné a navíc některé to může i otravovat, že z toho tolik mít nebudou jako když půjdou zasklít okno ..
patricia077, 3. 9. 2017, 22.29
Jj jasne
k.o.r.i.n.e.k, 3. 9. 2017, 21.36
Mám rámeček se sklem ale v práci kolegyně nechávala zasklívat