zasklení fotografie

zobrazeno 1681×

Vložil(a): patricia077, 3. 9. 2017 19.49

Holky, jen takový ultra rychlý dotaz, dávala jste si některá zasklít fotografii? Potřebuji si něco ověřit...

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Lednice1, 16. 4. 2023, 15.16

Ahoj ženy, potřebovala bych nějaké pěkné rámečky, které vydrží a nejlépe, abych nemusela vrtat do zdi. Jsme v podnájmu, tak bych pak nerada zadělávala díry ve zdech.

Gabullka, 18. 9. 2022, 20.36

Chtěla bych fotky na plátno a zajímalo by mě jestli máte s nějakou firmou zkušenost, která tady ty foto obrazy dělá?

Drahuska, 1. 10. 2022, 10.44

Za mě rozhodně budvobraze.cz. Dělají opravdu krásné fotoobrazy, které tisknou na opravdové plátno s výsledek stojí za to.

LauraI, 4. 10. 2022, 15.48

Podle čeho poznám jestli jde o opravdové plátno? Těch druhů je víc?

vendy.z, 6. 9. 2017, 20.21

O tom jsem neslyšela - vždy si nechám vyvolat v drogerii velký formát a dám do clip clap skleněného rámu...

patricia077

patricia077, 7. 9. 2017, 12.08

taky bych dala ale nemám ten formát chlap mi teď přivezl a to bych musela uříznout

vendy.z, 7. 9. 2017, 18.18

tak větší a je to Nebo my máme fotky i jen rámu bez skla

patricia077

patricia077, 8. 9. 2017, 9.41

jj budu to muset vykoumat

Fuga

Fuga, 4. 9. 2017, 15.48

já dávala fotky do kupovaných rámečků z Ikey

patricia077

patricia077, 4. 9. 2017, 16.08

Ja normálne taky používám klasik rámečky

Žofinka

Žofinka, 4. 9. 2017, 12.08

já dávala zasklít jen puzzle, fotky mám v koupených rámečcích

patricia077

patricia077, 4. 9. 2017, 12.16

a jak velké bylo to puzzle?

Leňulka, 4. 9. 2017, 12.41

zasklí jakékoli rozměry My máme puzzle 5tis. kousků ale rozměry ti nepovím mám to u našich ještě

patricia077

patricia077, 4. 9. 2017, 12.45

tak já zkusím to sklenářství a uvidíme .-)

Leňulka, 4. 9. 2017, 12.53

Níže jsem ti posílala odkaz na klip rámeček 30x60 co jsme našla a můžeš si vybrat jestli tam chceš plast a nebo sklo a ještě čiré nebo matné

patricia077

patricia077, 4. 9. 2017, 16.08

Diky juknu akorát zeda bude větší mam to ted jen 30x45 musela jsem udělat úpravy

Gabill, 4. 9. 2017, 10.56

Davala som ramovat obraz. Lacna vec to nebola. Na zasklenie fotografie sa mi zda najjednoduchsie kupit niekde ramik, co spredu vidno len sklo a po bokoch su take male kovove klipy, ak vam bude sediet rozmer.

patricia077

patricia077, 4. 9. 2017, 11.01

no právě ten rozměr mi nesedí, mám atypický, proto jsem musela volit alternativu

Mygara

Mygara, 4. 9. 2017, 10.31

já dávala a u sklenáře jsem vybírala nějaké spešl sklo, aby se to nelesklo

patricia077

patricia077, 4. 9. 2017, 10.51

ale to bylo asi dražší že

vaniilla, 4. 9. 2017, 8.33

My jsme si nechávali udělat sklo do obrazu, kde jsme měli rám svůj a takový specifický. A sklo a práce (na počkání tak 5 minut) stály asi 40 Kč.

patricia077

patricia077, 4. 9. 2017, 9.24

tak to je hodně slušný díky

Zdeňka S., 3. 9. 2017, 21.49

Tchýně nám nechávala zasklít a zarámovat obrázky, vypadá to hezky, ale vyšlo to dost draho.

patricia077

patricia077, 3. 9. 2017, 22.14

Ja si právě myslím že to není levna záležitost

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 3. 9. 2017, 22.23

To určitě není levné a navíc některé to může i otravovat, že z toho tolik mít nebudou jako když půjdou zasklít okno ..

patricia077

patricia077, 3. 9. 2017, 22.29

Jj jasne

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 3. 9. 2017, 21.36

Mám rámeček se sklem ale v práci kolegyně nechávala zasklívat

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů