Zavody dětí
Vložil(a): dasza, 7. 5. 2017 18.23
Uz sem tu nekolikrat zminovala..ze jezdime po ruznych zavodech...a v sobotu nam zacla serie zavodu na kole o celkovy pohar...na kole..je to masakr.decka nesetri.my rodice po nich rveme.decka jezdi na krev..ale vsechny to desne bavii;))) a tak se pochlubime...prvni zavod a hned 3.misto!!!kazda medaile se pocita.zvlaste kdyz je to o par sekund..byla to rezba..zitra mame dalsi zavod...mame-syn a dcera., ja uz su na to stara. ;))) pak je to vetsinou cca co 14dni.jen v cervenci je behem 9ti dni 4zavody...tak v pul 10drzte pesti..startuje dcera a pak kluk... Ted sme dotrenovali...sladily obleceni a uz se tesime jak to dopadne...a ikdyz neni medaile..nevadiiii..body se pocitaj.zkusenosti taky..a hlavni je si to uzit;))))
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 11. 5. 2017, 8.49
tak hlavně jestli je to baví, jestli to není zábava pro rodiče a plnění jejich snů
Mygara, 10. 5. 2017, 11.26
to je tedy šikula a je to docela záhul podle toho, co jste napsala
Fuga, 9. 5. 2017, 19.34
teda, jste na ně docela tvrdá .-), já jim nechávám volný prostor, moc sporovně nadaní nejsou, tak je netrápím na závodech
Aliisha, 8. 5. 2017, 20.10
Šikula. Gratuluji
Lenourecek, 7. 5. 2017, 21.59
To je skvělé, gratulujeme. My s mužem kolo milujeme a doufáme, že kluci ho budou mít rádi také
Janako, 7. 5. 2017, 21.45
Šikovný, už se těším, až mé děti budou také závodit.
pouzarovaj, 7. 5. 2017, 20.51
Gratulujeme k úspěchu!