Zdravě s Promaminky.cz
Vložil(a): Jarka mmm, 5. 1. 2017 9.24
Zdravím. Asi budu pro někoho rejpalka,ale opravdu mi to nedá...Co si představíte pod pojmem zdravý recept? Uvítala jsem,že se u receptů začalo objevovat,jestli jsou zdravé. Ale začínám s tím mít docela problém a už se tím nemůžu sama pro sebe řídit-stačí,aby místo normální mouky byla spaldova a už je to údajně zdravé,aby tam byl trtinovy cukr (klidně skoro dva hrnky) a je to prý zdravé,včera se tu objevilo jídlo,které je určitě dobré a čerstvé by zdravé bylo,ale recept je napůl z konzervy a pro mě to tak prostě zdravé neni...Asi jsem moc náročná? Kde máte ty hranice vy? Docela mě mrzí,že já je mám o hodně dál,takže je zbytečné používat ten filtr...
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 7. 12. 2017, 6.12
každá jsme jiná, já třeba nemusím kokosový olej a taky je brán jako zdravý a jám opačný názor
Mygara, 6. 4. 2017, 13.37
každý má ty hranice jinde, někdo propaguje rýžový sirup a přitom je to ve skutečnosti málem odpad.... Ale ten filtr nejde jinak nastavit, když každá smyšlíme trochu jinak
pro každého je zdravé něco jiného, já tohle nikdy neřešila, prostě jím a vařím z toho co mám doma a nebo nám chutná a neřeším jestli zdravé nebo ne, když je někde u receptu psáno zdravé jak třeba vy uvádíte špaldovou mouku apod. tak já si tam dám normální mouku a neřeším, podle mě mouka jako mouka
Aliisha, 5. 1. 2017, 21.46
Taky to tak dělám. Recept si upravím dle svých potřeb.
Aliisha, 5. 1. 2017, 20.46
Občas se tomu také divím, ale až tak jako Vás mě to neštve. To, jestli je či není zdravý je mi jedno. Chápu, že ve vyhledávání to je pak zmatené.
Aliisha, 5. 1. 2017, 21.45
Nemyslela jsem "štve" jako "štve" dle vašich komentářů chápu, jak jste to myslela.
L.janicka.l, 5. 1. 2017, 18.57
ono záleží jak se kdo stravuje, pak je pro každého zdravé něco jiného