zítřek
Vložil(a): patricia077, 27. 10. 2016 13.15
Dnes vyšlo hezké počasí, tak snad bude i zítra :-)...Koná se zítra ve vašem městě nějaká zajímavá akce?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 27. 7. 2017, 14.35
u nás nikdy nic moc (tedy pro děti, pokud nepočítám posezení pro důchodce)
patricia077, 27. 7. 2017, 15.45
Fuga, 19. 1. 2017, 18.42
u nás 28.10. nic zajímavého nebylo
Zuzka Čtvrtečková, 28. 10. 2016, 17.47
U nás dnes bohužel nic,ani nevím o ničem v okolí
patricia077, 28. 10. 2016, 12.47
My taky jdeme..
k.o.r.i.n.e.k, 27. 10. 2016, 19.04
U nás nevím, ale už máme v plánu návštěvu prarodičů
patricia077, 27. 10. 2016, 21.18
Já teď zjistila, že je akce v ZOO, takže uvidíme...
k.o.r.i.n.e.k, 27. 10. 2016, 21.47
u nás je také akce v zoo, ale nepůjdeme tam, půjdeme do zoo až tam nebude tolik lidí
patricia077, 27. 10. 2016, 21.53
Tak to chápu .
rodinka, 27. 10. 2016, 16.51
O nicem bohuzel nevim
Jana82, 27. 10. 2016, 15.56
U nás je ošklivé počasí, občas i prší. Jinak dnes i zítra tu máme výlov rybníka. Půjdeme tam zítra.
patricia077, 27. 10. 2016, 21.19
Tady dnes svítilo, ale zítra to netuším...
k.o.r.i.n.e.k, 28. 10. 2016, 11.31
U nás je dneska krásně a svítí sluníčko, takže za chvíli půjdeme na procházku
patricia077, 28. 10. 2016, 12.47
Já byla s prckem dopoledne svítilo a tak fučelo, že jsem totálně mrzla a to mám na kočáru rukávník a prcek fusak
k.o.r.i.n.e.k, 28. 10. 2016, 20.51
U nás bylo krásně tak jsem byla na procházce hodně dlouho