Žížaláci
Vložil(a): Leňulka, 4. 8. 2017 16.53
Sice nevím co nebo kdo jsou žížaláci, jestli nějaká pohádka nebo ví bůh, ale hrozně se mi líbí sada s lahvemi, knížkou atd. říkala jsem si, ok 70kusů no to snad stihnu nasbírat body, jak každý psal, že si objedná a koukám a ono je pořád 70kusů, to nikdo nebere nebo se čeká na lepší okamžik a až budou body?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 10. 8. 2017, 15.31
já žížaláky znám, ale nebojte se, o lahve zájem nemám )
Mygara, 10. 8. 2017, 9.40
my koukáme na večerníček, takže známe .-)
Fuga, 7. 8. 2017, 11.21
žížaláky znám, ale lahve bych nevyužila .-)
jitka46, 5. 8. 2017, 22.24
Také mi to nic neříká. Neznám to.
baru86, 5. 8. 2017, 11.37
Žížaláky taky neznám...ale snažím se sbírat, ale jde to pomalu, vždycky ještě zavadím o jinou odměnu )