Zmrzlinovač
Vložil(a): Teryk92, 15. 7. 2019 20.34
Navazuji na předchozí diskuzi. Máte doma někdo doma stroj na výrobu zmrzliny? Stojí to za to? Je z toho zmrzlina dobrá? Já zmrzlinu doma zkoušela jen jednou a vyšel mi z toho tvrdý kus ledu( zmrzlinovač nemáme).
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Ketris, 19. 7. 2019, 12.50
Za me je to dalsi kram, mela jsem, ale delam je do tvoritek na zmrzku a to z jahod, tvarohu, merunek.. takze zmrzlinovac neni potreba
Fuga, 18. 7. 2019, 11.03
já zmrzlinovač mám samozřejmě zmrzlinu jako z cukrárny z něj nemám ale používám ho hlavně na sezónní ovoce a děti si to nemůžou vynachválit
Adrianita, 17. 7. 2019, 8.45
Máme doma jen tvořítka na nanuky, naposled jsme tam dali bezový sirup s vodou. Nebo jsme měli dost zralé banány, tak jsem je rozmixovala se smetanou a zamrazila. Zmrzlinovač nemusí být špatná věc, pokud chodíte často na zmrzlinu.
petralak, 16. 7. 2019, 20.38
Přesně, to abych měla nafukovací byt... zmrzlinovac, pekárna, susicka ovoce, robot, zavarovaci hrnec, výrobník sody.... atd,atd
NiFee, 16. 7. 2019, 8.12
robim obcas zmrzlinu ale bez zmrzlinovaca
k.o.r.i.n.e.k, 16. 7. 2019, 7.19
Já ho dostala a je z něj nejlepší zmrzlina čerstvá později zmrznou víc asi všechny
Janako, 16. 7. 2019, 16.27
Taky to tak vidím jako další krám?