Znamení zvěrokruhu

zobrazeno 822×

Vložil(a): Kamila Pecharová, 27. 1. 2018 9.22

Maminky, nedávno tu byly zveřejněny články ohledně znamení zvěrokruhu. Sedí to na vaše děti? Věříte na znamení? A jak je to podle vás s předčasně narozenými dětmi, nebo narozenými plánovaným císařským řezem? ;)

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

vendy.z, 29. 1. 2018, 19.12

já to neřeším, přijde mi to zvláštní

Fuga

Fuga, 28. 1. 2018, 8.22

až tolik na to nevěřím, protože mám spostu příbuzných stejn0ho znamení a jsou úplně jiní

darzanka, 28. 1. 2018, 8.18

U nas to docela sedelo☺

V007A, 28. 1. 2018, 7.10

U mě sedí docela dost a u malé nevim,jsou jí tři roky,tak uvidíme,jak se projeví.

Petra Schoberová, 28. 1. 2018, 5.58

Malý je býk ale měl být blíženec ale co jsem četla charakteristiku býka sedí na něj

slavuska

slavuska, 27. 1. 2018, 20.39

u dětí sedí troška, většina ne, u mě nesedí absolutně nic

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 27. 1. 2018, 20.33

Na mě to třeba docela sedělo a syn je na rozhraní dvou znamení a něco sedí u obou

Markéta Adamcová (marqueta)

marqueta, 27. 1. 2018, 20.10

U nás to sedí do písmene a i děti kamarádek jako by se v tom shlédly , ale nějaký velký význam tomu nepřikládám. Důležitý je také ascendent a cesta jakou se člověk v životě ubírá

Žofinka

Žofinka, 27. 1. 2018, 20.06

Já na to nevěřím, ale něco souhlasí

editak, 27. 1. 2018, 19.48

jo, znamení sleduji a zajímají mě... u nás to sedí

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů