Znamení zvěrokruhu
Vložil(a): Kamila Pecharová, 27. 1. 2018 9.22
Maminky, nedávno tu byly zveřejněny články ohledně znamení zvěrokruhu. Sedí to na vaše děti? Věříte na znamení? A jak je to podle vás s předčasně narozenými dětmi, nebo narozenými plánovaným císařským řezem? ;)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Fuga, 28. 1. 2018, 8.22
až tolik na to nevěřím, protože mám spostu příbuzných stejn0ho znamení a jsou úplně jiní
Petra Schoberová, 28. 1. 2018, 5.58
Malý je býk ale měl být blíženec ale co jsem četla charakteristiku býka sedí na něj
slavuska, 27. 1. 2018, 20.39
u dětí sedí troška, většina ne, u mě nesedí absolutně nic
k.o.r.i.n.e.k, 27. 1. 2018, 20.33
Na mě to třeba docela sedělo a syn je na rozhraní dvou znamení a něco sedí u obou
marqueta, 27. 1. 2018, 20.10
U nás to sedí do písmene a i děti kamarádek jako by se v tom shlédly , ale nějaký velký význam tomu nepřikládám. Důležitý je také ascendent a cesta jakou se člověk v životě ubírá
Žofinka, 27. 1. 2018, 20.06
Já na to nevěřím, ale něco souhlasí