Žrout času
Vložil(a): skřítek, 6. 10. 2016 22.33
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 14. 9. 2017, 10.23
někdy docela dost, ale ve volném čase většinou 1 hodinu
Fuga, 11. 1. 2017, 19.57
více než bych měla:-), o víkendu ne, ale ve všední den jsem schopná i 3 hodiny
jitkamety, 9. 10. 2016, 15.57
Upřímně cca 5 hodin
Když dělám na pc, tak se připojím...na mobilu jsem hóóóódně často, ale kvůli tomu, že mi tam občas leze malej mám vyplá data a když vyjdu ven, neuvědomím si to hned a dokáži být offline taky dlouho...u jídla a při konverzaci face to face mám mobil schovaný - vyjímku má když čekám nějaký hovor.
petrao, 9. 10. 2016, 11.02
Já jsem si právě data zrušila a jsem jen doma na WiFi abych venku nechodila furt s hlavou dolů