EET-pokladny
Vložil(a): Petra Schoberová, 4. 11. 2016 7.11
Co myslíte, přinese to nějaky užitek? Nebo spíše spousta obchodu zkrachuje? Docela me vytaci ta "reklama" v tv ze je tech 18miliard nas vsech :D :D tak at to mezi obcany rozdělí :D
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
jitkamety, 23. 7. 2017, 10.31
Podle mne diky eet zkrachovalo mnoho podnikatelu nebo jim to vse zkomplikovalo
Mygara, 26. 4. 2017, 9.52
pro státní kasu to určitě přinese užitek, ale pro nás obyčejné lidi? No řekněte, kolik z Vás mělo řemeslníka bez papíru apod.
Fuga, 23. 1. 2017, 20.18
nejsem proti, spíše mě namíchla ta možnost, že nějakou dobu bylo možné podávat anonymní udání, že jsem nedostala účtenku
Ve svem okoli mam par lidi,kteri kvuli eet konci u nas na vesnici konkretne pan, ktery ma obchudek se smisenym zbozim, predevsim zbozi drogistickeho typu ke konci roku konci. Trzby tam ma tak akorat na to,aby se z tohi uzivil.Naklady na eet jsou pro nej prilis vysoke,takze konci a pujde do predcasneho duchodu :'( jo a ta reklama me neskutecne vytaci!
Katka, 4. 11. 2016, 20.15
prý se dá sehnat za 4,5 tis. a stát přispívá 5 tis. takže to nebude tak horké
Petra Schoberová, 4. 11. 2016, 20.42
vazne tak malo?
Katka, 4. 11. 2016, 21.30
No slyšela jsem to, tak snad se nepletu. Dřív to bylo dražší, ale cena prý šla dolů.
Soniiiciii, 16. 5. 2017, 16.56
no, co se tak dívám, tak se ty ceny tak pohybují
Petra Schoberová, 5. 11. 2016, 4.48
aha, no uvidíme co nam ty eet prinesou
Petra Schoberová, 5. 11. 2016, 13.08
mame ale pozitivní vyhlidky
Petra Schoberová, 4. 11. 2016, 20.42
kdo ví, to ví jen ti kterých se to tyka
Petra Schoberová, 4. 11. 2016, 20.42
je
patricia077, 4. 11. 2016, 13.27
Reklamu jsem neviděla a mam na to smíšený názor..
Petra Schoberová, 4. 11. 2016, 12.56
asi tak
AllaŠvecová, 4. 11. 2016, 10.41
Ta reklama mi totálně drasa nerva
Petra Schoberová, 4. 11. 2016, 12.56
zakazala bych ji ,je to klamani zakaznik:D
AllaŠvecová, 4. 11. 2016, 13.44
Přesně tak
Petra Schoberová, 4. 11. 2016, 20.42