Energetický štítek domu
Vložil(a): martinkaa27, 2. 8. 2018 12.23
Zdravím, měla bych dotaz ohledně Energetického štítku - potřebuji štítek při prodeji bytu? Děkuji.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 5. 8. 2018, 6.44
je potřeba a dokonce prý nejde jen tak z fleku napsat G, stejně musí být papír na označení
Žofinka, 3. 8. 2018, 21.39
Je potřeba u každé nemovitosti, takže i u bytů, nevím, po nás hodně chtěli
Fuga, 3. 8. 2018, 15.38
je potřeba, pokud se do inzerátu neuvede, že zatím nebyl udělán, a proto se považuje za G, tj. nehospodárný, takto se to asi dá obejít
Lenourecek, 2. 8. 2018, 21.15
Když jsme byt prodávali, tak jsme ho měli
L.janicka.l, 2. 8. 2018, 21.11
Kdyz to neni vadi se, ze se jedna o neusporny byt. Byt prodavame taky a nic nemame, pokud to realitak nesezene
Aliisha, 2. 8. 2018, 20.43
Byt jsme kupovali nedávno a nic takového jsme neměli. Ani nevím, co to je.
marqueta, 2. 8. 2018, 20.28
Myslím, že u bytu ano pokud je v osobním vlastnictví a netýká se pouze družstevních bytů.
patricia077, 2. 8. 2018, 14.37
I u bytu dokonce i u garsonky hihi