Energetický štítek domu

zobrazeno 1181×

Vložil(a): martinkaa27, 2. 8. 2018 12.23

Zdravím, měla bych dotaz ohledně Energetického štítku - potřebuji štítek při prodeji bytu? Děkuji.

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Adelinka, 5. 8. 2018, 12.18

Myslím, že ano, jinak se musí dokládat vyúčtování.

Mygara

Mygara, 5. 8. 2018, 6.44

je potřeba a dokonce prý nejde jen tak z fleku napsat G, stejně musí být papír na označení

Žofinka

Žofinka, 3. 8. 2018, 21.39

Je potřeba u každé nemovitosti, takže i u bytů, nevím, po nás hodně chtěli

V007A, 3. 8. 2018, 18.21

Pokud není,uvádí se G.

Fuga

Fuga, 3. 8. 2018, 15.38

je potřeba, pokud se do inzerátu neuvede, že zatím nebyl udělán, a proto se považuje za G, tj. nehospodárný, takto se to asi dá obejít

Lenourecek, 2. 8. 2018, 21.15

Když jsme byt prodávali, tak jsme ho měli

L.janicka.l

L.janicka.l, 2. 8. 2018, 21.11

Kdyz to neni vadi se, ze se jedna o neusporny byt. Byt prodavame taky a nic nemame, pokud to realitak nesezene

Aliisha

Aliisha, 2. 8. 2018, 20.43

Byt jsme kupovali nedávno a nic takového jsme neměli. Ani nevím, co to je.

Markéta Adamcová (marqueta)

marqueta, 2. 8. 2018, 20.28

Myslím, že u bytu ano pokud je v osobním vlastnictví a netýká se pouze družstevních bytů.

snany, 2. 8. 2018, 14.04

U bytu asi ne

patricia077

patricia077, 2. 8. 2018, 14.37

I u bytu dokonce i u garsonky hihi

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů