Je odvoleno. Co říkáte na výsledky?
Vložil(a): snany, 21. 10. 2017 18.32
Jak se vám líbí výsledky voleb? http://volby.idnes.cz/poslanecka-snemovna-2017.aspx?t=celkove-vysledky#vlb-zvoleni-zastupitele
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Fuga, 24. 10. 2017, 6.02
ještě uvidíme, jak se mezi sebou dohodnou a co vyjde za paskvil
Mygara, 23. 10. 2017, 14.28
co jsme chtěli, to máme
Žofinka, 23. 10. 2017, 9.09
čekala jsem trochu jiné výsledky
Schválně si dejte jejich webovku - vše transparentní - píší co kde jak a s kýjm. Utratili nejméně za volební kampaň, vše si dělají sami, samí inteligentní lidi - vzdělaní a ví co chtějí. Do parlamentu se dostal jeden můj známý co nám pomáhal ve firmě, působil i v městkém zastupitelstvu
Marusk, 23. 10. 2017, 7.17
Jsem velmi překvapena úspěchem "nových" stran.
To, že vyhrálo ANO se dalo čekat, i když to vůbec nechápu. Jak toho Babiše mohl někdo volit, a že dostal takovou spoustu hlasů. Překvapili mě třeba Piráti, to jsem vůbec nečekala, že dostanou tolik hlasů, ale nevím, co tam chtějí dělat. No výsledky hrůza a děs. Raději bez větších komentářů :-D
louskacek2, 22. 10. 2017, 13.44
hmmm premyslim co napsat no asi spousta lidi uverila cizincum:-) ja ne
jitkamety, 22. 10. 2017, 12.24
Nechci byt sprosta takze se radeji nevyjadruju