Městské investice
Vložil(a): patricia077, 8. 4. 2018 15.24
Jsme na víkend u našich mamka slaví životní jubileum a já s dětmi prošla pomalu celé město parky hřiště a vidím po půl roce co vše se změnilo jak v mém rodném městě jsou vidět investice vývoj že se něco děje narozdíl od Dvora kde žijeme tak školy chodníky atd hrůza max se rozvíjí zoo která si ale vydělává hlavně sama na sebe tak by mne zajímalo kam ty peníze cpou když je tam leta problém s čističkou atd a jak je to u vás investuje město do něčeho nebo si politici cpou jen pro sebe?!
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
patricia077, 12. 4. 2018, 15.47
Tak tj fajn
patricia077, 11. 4. 2018, 20.21
Ty jo paráda na vesnici tři hřiště klobouk dolů a školu to teda tady si říkám furt že by to chtelo
slavuska, 10. 4. 2018, 21.37
já si u nás absolutně nemůžu stěžovat, krásný hřiště na každým kroku, všechno rozbitý se opravuje,naprostá spokojenost
patricia077, 11. 4. 2018, 6.46
Super chválím
slavuska, 11. 4. 2018, 18.25
ono uvidíme v budoucnu..my jsme relativně blízko letiště, a když letadla přistávají při opravách nový dráhy na starou, tak lítají nad námi, a prej za to letiště platí jako odškodný za hluk docela slušný peníze,takže naše čtvrť má docela dost peněz, ale asi za 2 roky už se prý tahle dráha přestane používat úplně což mě i štve, já vyrostla o kousek dál jen, kde jsem taky letadla viděla z okna, mi budou chybět
patricia077, 11. 4. 2018, 19.17
Tak to jsi jedna z mála komu bude chybět rachot
slavuska, 11. 4. 2018, 21.51
tak mě to ani nepřijde, já na místě, kde lítají letadla, žiju od 5,5 let, a nevím do kdy, ale minimálně 10 let přes nás přistávala prakticky všechna letadla, co přistávaly na Ruzyni,takže to prostě nevnímám, neslyším ráno mě to nevzbudí, nic, jsem na to fakt odmala zvyklá. ale asi bych zase měla problém někde poblíž hlavní silnice,nebo železnice, na to zvyklá nejsem
patricia077, 11. 4. 2018, 22.00
Hele tak to zas já bydlela poblíž vlakového nádraží a taky jsem si zvykla docela mi to chybí hlavně synovi ten mašinky rád
Žofinka, 10. 4. 2018, 8.17
U nás jsou peníze správným směrem a ještě až bude obchvat, tak to bude super
patricia077, 10. 4. 2018, 9.06
hip hip hurá
Mygara, 9. 4. 2018, 12.58
já si u nás nemůžu stěžovat, akorát někdy vymyslí pěknou ptákovinu, do které pak cpou peníze
patricia077, 9. 4. 2018, 13.27
jj asi jako všude
patricia077, 9. 4. 2018, 12.44
jj silnice kruháče chodníky to je věčný problém všude a hodně to stojí a dlouho i trvá
patricia077, 9. 4. 2018, 11.34
Ale to mi píšeme i na město, chodíme, voláme a snažíme se, ale oni nám řeknou, že je vše v řešení a dále nic
LucieS, 9. 4. 2018, 8.39
V Plzni se investuje fakt dost, ale je to tím, že Plzeň je hodně bohaté město - máme přebytek v hospodaření několik miliard. A Plzeň je bohatá proto, že tu máme bohaté firmy, které odvedou dost peněz na daních... nevím, jak to je u vás... jestliže dostanete málo peněz, tak těžko se může nějak moc investovat. Jen co se u nás tedy dost řeší a stále je v nedohlednu - nemáme aquapark. Lidé ho chtějí, město ho stavět ale nechce a soukromý investor do toho furt nejde. To je takový několikaletý evergreen k diskuzi.
patricia077, 9. 4. 2018, 11.35
Tak Plzeň je velké město a to je jasné, že se tam něco děje, i když o velikosti to jenom není..aquapark je v mém malém rodném městě taky už dávno, opravila se stará plovárna, tady se to řeší a opravuje už léta...
patricia077, 9. 4. 2018, 11.36
Tak chodníky silnice to je věčný boj
patricia077, 9. 4. 2018, 20.46
Jjj jasný ale kolony jsou časté všude u nás se zas jezdí do Polska
Fuga, 9. 4. 2018, 7.47
je to otázka plánování a jestli si někdo nehřeje vlastní polívčičku zájmů
patricia077, 9. 4. 2018, 11.36
to taky bohužel