Městské investice

zobrazeno 1302×

Vložil(a): patricia077, 8. 4. 2018 15.24

Jsme na víkend u našich mamka slaví životní jubileum a já s dětmi prošla pomalu celé město parky hřiště a vidím po půl roce co vše se změnilo jak v mém rodném městě jsou vidět investice vývoj že se něco děje narozdíl od Dvora kde žijeme tak školy chodníky atd hrůza max se rozvíjí zoo která si ale vydělává hlavně sama na sebe tak by mne zajímalo kam ty peníze cpou když je tam leta problém s čističkou atd a jak je to u vás investuje město do něčeho nebo si politici cpou jen pro sebe?!

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

nikolava, 12. 4. 2018, 15.16

U nás ve vedlejším městě udělali dokonce i anketu zda by lidé měli zájem o takový ten parkur park. Moc velký zájem nebyl, tak to odložilli do budoucna. Ale jo, snaží se .... Ted se staví nová školka, domov důchodců

patricia077

patricia077, 12. 4. 2018, 15.47

Tak tj fajn

Janna, 11. 4. 2018, 20.17

U nás na vsi je to super... Za minulý rok tu vyrostla 3 dětská hřiště, teď opravují všude chodníky a v loni zrekonstruovali školu a školku venku i vevnitř.

patricia077

patricia077, 11. 4. 2018, 20.21

Ty jo paráda na vesnici tři hřiště klobouk dolů a školu to teda tady si říkám furt že by to chtelo

slavuska

slavuska, 10. 4. 2018, 21.37

já si u nás absolutně nemůžu stěžovat, krásný hřiště na každým kroku, všechno rozbitý se opravuje,naprostá spokojenost

patricia077

patricia077, 11. 4. 2018, 6.46

Super chválím

slavuska

slavuska, 11. 4. 2018, 18.25

ono uvidíme v budoucnu..my jsme relativně blízko letiště, a když letadla přistávají při opravách nový dráhy na starou, tak lítají nad námi, a prej za to letiště platí jako odškodný za hluk docela slušný peníze,takže naše čtvrť má docela dost peněz, ale asi za 2 roky už se prý tahle dráha přestane používat úplně což mě i štve, já vyrostla o kousek dál jen, kde jsem taky letadla viděla z okna, mi budou chybět

patricia077

patricia077, 11. 4. 2018, 19.17

Tak to jsi jedna z mála komu bude chybět rachot

slavuska

slavuska, 11. 4. 2018, 21.51

tak mě to ani nepřijde, já na místě, kde lítají letadla, žiju od 5,5 let, a nevím do kdy, ale minimálně 10 let přes nás přistávala prakticky všechna letadla, co přistávaly na Ruzyni,takže to prostě nevnímám, neslyším ráno mě to nevzbudí, nic, jsem na to fakt odmala zvyklá. ale asi bych zase měla problém někde poblíž hlavní silnice,nebo železnice, na to zvyklá nejsem

patricia077

patricia077, 11. 4. 2018, 22.00

Hele tak to zas já bydlela poblíž vlakového nádraží a taky jsem si zvykla docela mi to chybí hlavně synovi ten mašinky rád

Žofinka

Žofinka, 10. 4. 2018, 8.17

U nás jsou peníze správným směrem a ještě až bude obchvat, tak to bude super

patricia077

patricia077, 10. 4. 2018, 9.06

hip hip hurá

Mygara

Mygara, 9. 4. 2018, 12.58

já si u nás nemůžu stěžovat, akorát někdy vymyslí pěknou ptákovinu, do které pak cpou peníze

patricia077

patricia077, 9. 4. 2018, 13.27

jj asi jako všude

Adelinka, 9. 4. 2018, 12.24

U nás v Českých Budějovicích se docela staví a opravuje, ale to co by bylo potřeba ze všeho nejvíce, to jsou nové silnice a obchvaty, s tím se nic nedělá.

patricia077

patricia077, 9. 4. 2018, 12.44

jj silnice kruháče chodníky to je věčný problém všude a hodně to stojí a dlouho i trvá

V007A, 9. 4. 2018, 9.50

Ono to není jenom o tom,že se člověk vypíše na internetu,ale taky třeba zajít na městský úřad a tam podat nějaké návrhy,co by se mohlo zlepšit a třeba by vám i řekli,do čeho se zrovna investuje.

patricia077

patricia077, 9. 4. 2018, 11.34

Ale to mi píšeme i na město, chodíme, voláme a snažíme se, ale oni nám řeknou, že je vše v řešení a dále nic

LucieS

LucieS, 9. 4. 2018, 8.39

V Plzni se investuje fakt dost, ale je to tím, že Plzeň je hodně bohaté město - máme přebytek v hospodaření několik miliard. A Plzeň je bohatá proto, že tu máme bohaté firmy, které odvedou dost peněz na daních... nevím, jak to je u vás... jestliže dostanete málo peněz, tak těžko se může nějak moc investovat. Jen co se u nás tedy dost řeší a stále je v nedohlednu - nemáme aquapark. Lidé ho chtějí, město ho stavět ale nechce a soukromý investor do toho furt nejde. To je takový několikaletý evergreen k diskuzi.

patricia077

patricia077, 9. 4. 2018, 11.35

Tak Plzeň je velké město a to je jasné, že se tam něco děje, i když o velikosti to jenom není..aquapark je v mém malém rodném městě taky už dávno, opravila se stará plovárna, tady se to řeší a opravuje už léta...

Adelinka, 9. 4. 2018, 8.27

U nás v Českých Budějovicích se docela staví a opravuje, ale to co by bylo potřeba ze všeho nejvíce, to jsou nové silnice a obchvaty, s tím se nic nedělá.

patricia077

patricia077, 9. 4. 2018, 11.36

Tak chodníky silnice to je věčný boj

Adelinka, 9. 4. 2018, 19.20

To jo, ale Budějovice jsou na tom opravdu tragicky, minulý týden o tom mluvili i v televizi. Jede se tudy na Rakousko a silnic je tady málo a vznikají kolony.

patricia077

patricia077, 9. 4. 2018, 20.46

Jjj jasný ale kolony jsou časté všude u nás se zas jezdí do Polska

Fuga

Fuga, 9. 4. 2018, 7.47

je to otázka plánování a jestli si někdo nehřeje vlastní polívčičku zájmů

patricia077

patricia077, 9. 4. 2018, 11.36

to taky bohužel

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů