Náš nový prezident
Vložil(a): slunicko, 5. 11. 2016 7.28
Jaký máte názor na kandidáta p. Horáčka?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 25. 4. 2017, 17.24
neznám jeho názory apod. takže nemohu soudit
Fuga, 24. 1. 2017, 17.08
zatím žádný, ale asi by byl lepší diplomat než ten současný
rodinka, 5. 11. 2016, 18.15
Snad bude lepsi nez nas ninejsi prezident ale rekla bych ze je jedno kdo tam sedi,stejne nic poradneho neudela
k.o.r.i.n.e.k, 7. 11. 2016, 7.45
Vždyt někdo z politiků chtěl post prezidenta zrušit ne?
Adrianita, 5. 11. 2016, 15.10
Zatím to moc neřeším.
Lenča Pešková, 5. 11. 2016, 13.42
Zemana jsem nevolila ale za svoje období mě dokázal tolikrát rozesmát? a pan Horáček? Naslibovat může cokoliv, ale pak převézt do praxe je věc druhá