nejlepší a nejhorší kup/dům

zobrazeno 946×

Vložil(a): jitkamety, 2. 1. 2017 10.30

Maminky co je pro vas nejlepsi a naopak nejhorsi kup do domu?pro mne nejhorsi byly poridit si plastove okna a nejlepsi porizeni susicky ;)

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Žofinka

Žofinka, 22. 12. 2017, 6.08

asi nejhorší byl krouhač na čokoládu, který to vůbec neutáhne a nejlepší byla celá nová kuchyň s myčkou

Mygara

Mygara, 6. 4. 2017, 19.01

nejhorší byl sekáček na ruční pohon na petržel, vůbec nic nezvládne

Misska20, 4. 1. 2017, 21.29

Nejlepší určitě myčka,teď čekáme na novou kuchyň a 14 dní myji nádobí v lavoru a mám dost nejhorší nevím,asi fůra zbytečných hraček,které se v pokoji jen válí

Fuga

Fuga, 4. 1. 2017, 19.10

přístroj na donuty, používám ho 1x ročně

Aliisha

Aliisha, 4. 1. 2017, 21.13

Donuty miluji, ale ten přístroj bych taky nepotřebovala

Leňulka, 3. 1. 2017, 10.25

nemáme sušičku ale máme plastová okna a spokojenost

Lusesita25, 3. 1. 2017, 1.48

Nejhorsi bylo pozvat si manzela tety zednika na udelani kuchyne na pude, jen on nas vysel na 17 000kc a ani se nestydel si o todle rict. A nejlepsi je koupe a udelani te kuchyne

slunicko, 2. 1. 2017, 21.58

Asi nejhorší byl od Ježíška ruční krajec cibule( italský) a nefunguje. Cibule se zasekne a konec. Jeden z nejlepších mycka

skřítek, 2. 1. 2017, 21.40

Nejlepší koupě jednoznačně myčka, nejhorší bílá dlažba. Už nikdy víc.

Jarka mmm, 2. 1. 2017, 23.01

Jo to se nedivim . Nedám dopustit na šedý lino v chodbě a kuchyni...

Aliisha

Aliisha, 2. 1. 2017, 21.19

Sušička a myčka super. Přístroj na párky v rohlíku je faaakt zbytečnost

Adrianita

Adrianita, 3. 1. 2017, 22.57

Párkovač jsem si pořídila, když jsem v práci dostala poukazy do Kasy. Koupila jsem si mop, ten mám doteď. Párkovač taky, ale vlastně ho ani nepotřebuju

Zdeňka S., 2. 1. 2017, 18.21

U nás byl nejhorší levný řemeslník, který nám dělal elektřinu a vodu, ... Bohužel nekvalitně, což se prodražilo na opravách

Jarka mmm, 2. 1. 2017, 20.21

To je blbý no, to se jen tak předělat nedá,bez bourání .

Zdeňka S., 2. 1. 2017, 21.17

No právě, spoustu zbytečné práce navíc

Aliisha

Aliisha, 2. 1. 2017, 21.20

Opravdu se vyplatí pozvat si osvědčenou firmu. Jenže tohle se hned nepozná.

snany, 2. 1. 2017, 21.53

Tak to i já bohužel znám, u nás se vystřídalo několik řemeslníků od levných amatéru po cenově přijatelných profesionálů. Celkově jsme díky tomu museli přízemí několikrát předělávat a levněji by nám pomalu vyšlo postavit si na zahradě menší dům.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů