nejlepší a nejhorší kup/dům
Vložil(a): jitkamety, 2. 1. 2017 10.30
Maminky co je pro vas nejlepsi a naopak nejhorsi kup do domu?pro mne nejhorsi byly poridit si plastove okna a nejlepsi porizeni susicky ;)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 22. 12. 2017, 6.08
asi nejhorší byl krouhač na čokoládu, který to vůbec neutáhne a nejlepší byla celá nová kuchyň s myčkou
Mygara, 6. 4. 2017, 19.01
nejhorší byl sekáček na ruční pohon na petržel, vůbec nic nezvládne
Fuga, 4. 1. 2017, 19.10
přístroj na donuty, používám ho 1x ročně
Aliisha, 4. 1. 2017, 21.13
Donuty miluji, ale ten přístroj bych taky nepotřebovala
Lusesita25, 3. 1. 2017, 1.48
Nejhorsi bylo pozvat si manzela tety zednika na udelani kuchyne na pude, jen on nas vysel na 17 000kc a ani se nestydel si o todle rict. A nejlepsi je koupe a udelani te kuchyne
Aliisha, 2. 1. 2017, 21.19
Sušička a myčka super. Přístroj na párky v rohlíku je faaakt zbytečnost
Adrianita, 3. 1. 2017, 22.57
Párkovač jsem si pořídila, když jsem v práci dostala poukazy do Kasy. Koupila jsem si mop, ten mám doteď. Párkovač taky, ale vlastně ho ani nepotřebuju
Aliisha, 2. 1. 2017, 21.20
Opravdu se vyplatí pozvat si osvědčenou firmu. Jenže tohle se hned nepozná.