Pojištění domu
Vložil(a): jitkamety, 2. 9. 2017 15.27
Maminky kde jste si davali pojistit domecek?s kym jste spokojeni a s kym naopak ne..a pokud mate zkusenosti s Kooperativou tak prosim taky napistr jestli jste spokojeni nebo ne protoze tu mame nejbliz. :)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 4. 9. 2017, 10.20
my máme pojištěnou jen domácnost, byt, ale kde momentálně si ani nevybavuji
rodinka, 3. 9. 2017, 20.43
Kooperativu mame na auta a na pojisteni proti skode ( rika se tomu na blbost ) a pojisteni bytu,mame u Allianz
Katka, 3. 9. 2017, 12.21
My i rodiče máme Kooperativu a spokojenost.
Fuga, 3. 9. 2017, 7.06
u koopertivy jsme měli kdysi auto a teď máme Allianz a zaplatila nám i poškození fasády, takže dobré
Blankasiro, 2. 9. 2017, 22.32
máme kooperativu 5 let ale zatím se nám nic nestalo, takže nemůžu hodnotit. Snad se tedy ani nic nestane
Adrianita, 2. 9. 2017, 22.22
Doporučuji Allianz. Před mateřskou jsem pracovala u Partners jako specialista nezivotniho pojištění a Kooperativa byla druhá nejoblíbenější. Zkus si udělat více nabídek a porovnej.