pronájem nemovitosti
Vložil(a): patricia077, 19. 3. 2017 9.26
A teď dotaz z jiného soudku....Je tu někdo, kdo pronajímá nemovitost?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 6. 11. 2017, 14.18
já pronajímám byt a platíme z toho hypotéku
patricia077, 6. 11. 2017, 15.33
já to tak taky dřív měla .-)
Soniiiciii, 17. 5. 2017, 13.31
Holky, nevíte o nějaké společnosti, která provádí revize nemovitostí?
patricia077, 17. 5. 2017, 14.07
to bohužel ale zkuste google a přímo okolí kde bydlíte
Lenourecek, 21. 3. 2017, 1.23
Nepronajímáme, musí s tím být mnoho starostí
patricia077, 21. 3. 2017, 11.47
to je no chtěla jsem zjistit, jak to mají ošetřeno ostatní, co pronajímají...
Fuga, 20. 3. 2017, 7.22
zatím nemám co pronajímat .-)
patricia077, 20. 3. 2017, 14.04
.-)
patricia077, 19. 3. 2017, 17.31
Aliisha, 19. 3. 2017, 15.11
Ne, ale v budoucnu se na to chystáme.
patricia077, 19. 3. 2017, 15.35
aha
Aliisha, 19. 3. 2017, 19.59
Rada si přečtu nějaké rady
patricia077, 19. 3. 2017, 20.21
určitě dobře smluvně ošetřit a dobře vybírat nájemníky .-)
patricia077, 19. 3. 2017, 15.36
tak hlavně bacha na lidi a dobrou smlouvu
patricia077, 19. 3. 2017, 15.50
tj fajn .-)
patricia077, 19. 3. 2017, 19.09
tj bohužel taky pravda, akorát teď řešíme, že nejde napsat všechny náklady na ně i na byťáku, dokud jsme majitelé...
patricia077, 19. 3. 2017, 14.12
jj to je pravda
Aliisha, 19. 3. 2017, 15.11
Z toho mám také strach
Lenča Pešková, 19. 3. 2017, 12.27
Pronajimam byt?
patricia077, 19. 3. 2017, 14.12
Já taky pronajímala,mezitím prodala a teď chceme zas pronajímat, ale po zkušenostech už si musím dát bacha na smlouvu..