pronájem nemovitosti

zobrazeno 978×

Vložil(a): patricia077, 19. 3. 2017 9.26

A teď dotaz z jiného soudku....Je tu někdo, kdo pronajímá nemovitost?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Žofinka

Žofinka, 6. 11. 2017, 14.18

já pronajímám byt a platíme z toho hypotéku

patricia077

patricia077, 6. 11. 2017, 15.33

já to tak taky dřív měla .-)

Soniiiciii, 17. 5. 2017, 13.31

Holky, nevíte o nějaké společnosti, která provádí revize nemovitostí?

patricia077

patricia077, 17. 5. 2017, 14.07

to bohužel ale zkuste google a přímo okolí kde bydlíte

Lenourecek, 21. 3. 2017, 1.23

Nepronajímáme, musí s tím být mnoho starostí

patricia077

patricia077, 21. 3. 2017, 11.47

to je no chtěla jsem zjistit, jak to mají ošetřeno ostatní, co pronajímají...

veru.veru, 20. 3. 2017, 12.57

Ano, máme malý byteček po muži, když byl mlád A ten pronajímáme.

Fuga

Fuga, 20. 3. 2017, 7.22

zatím nemám co pronajímat .-)

patricia077

patricia077, 20. 3. 2017, 14.04

.-)

Cherrynka, 19. 3. 2017, 17.28

Ne, ale vždy si říkám, že až vyhraju na tu mou oblíbenou sportku, tak si koupím třeba dva byty a budu je pronajímat

patricia077

patricia077, 19. 3. 2017, 17.31

Aliisha

Aliisha, 19. 3. 2017, 15.11

Ne, ale v budoucnu se na to chystáme.

patricia077

patricia077, 19. 3. 2017, 15.35

aha

Aliisha

Aliisha, 19. 3. 2017, 19.59

Rada si přečtu nějaké rady

patricia077

patricia077, 19. 3. 2017, 20.21

určitě dobře smluvně ošetřit a dobře vybírat nájemníky .-)

Adelinka, 19. 3. 2017, 15.05

Bohužel, zatím nic nepronajímáme, ale do budoucna chceme koupit větší byt a ten, ve kterém bydlíme, bychom chtěli pronajímat.

patricia077

patricia077, 19. 3. 2017, 15.36

tak hlavně bacha na lidi a dobrou smlouvu

Adelinka, 19. 3. 2017, 15.40

To jo. Manžel naštěstí nějakou dobu dělal v realitce, takže ví, co a jak a na co si dát pozor.

patricia077

patricia077, 19. 3. 2017, 15.50

tj fajn .-)

snany, 19. 3. 2017, 18.24

Ve smlouvě můžete mít vše dokonale ošetřené, ale pokud nájemník zaplatit nechce, tak s tím nic neuděláte, bohužel. Jen se soudit.

patricia077

patricia077, 19. 3. 2017, 19.09

tj bohužel taky pravda, akorát teď řešíme, že nejde napsat všechny náklady na ně i na byťáku, dokud jsme majitelé...

snany, 19. 3. 2017, 13.44

Ano, ale najít dobrého nájemníka je umění.

patricia077

patricia077, 19. 3. 2017, 14.12

jj to je pravda

Aliisha

Aliisha, 19. 3. 2017, 15.11

Z toho mám také strach

Lenča Pešková, 19. 3. 2017, 12.27

Pronajimam byt?

patricia077

patricia077, 19. 3. 2017, 14.12

Já taky pronajímala,mezitím prodala a teď chceme zas pronajímat, ale po zkušenostech už si musím dát bacha na smlouvu..

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů