reklamace nábytku

zobrazeno 797×

Vložil(a): patricia077, 11. 4. 2017 12.41

Reklamovali jste někdo z vás nábytek koupený na netu? Já jsem musela zrušit pár položek z objednávky kvůli dodání a peníze, které jsem platila předem, nám měli vrátit, zatím nic a včera jsem musela reklamovat i poškozený díl nábytku a obávám se, že to může trvat i měsíce..nemáte někdo zkušenost?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Marusk

Marusk, 23. 10. 2017, 10.16

Radeji jsem nabytek pres eshop nekupovala. Snad jen jednou a dopadlo to dobre.

patricia077

patricia077, 23. 10. 2017, 10.47

já bohužel taky jednou a dopadlo to blbě pořád jsem nedostala zpět ani peníze ani...

Marusk

Marusk, 23. 10. 2017, 14.05

To je fakt nesolidní firma

patricia077

patricia077, 23. 10. 2017, 14.07

no byla léta právě nej na trhu a nikdo to netušil

Žofinka

Žofinka, 11. 8. 2017, 15.05

já reklamovala jen nábytek, co jsem koupila sice přes net, ale přijeli ho namontovat a byla škráblá dvířka a také se cukali, že oni ne (jestli montéři nebo už ve skladu )

patricia077

patricia077, 11. 8. 2017, 15.10

jj aspoň že to vyšlo .-) já dodnes nemám ani peníze ani vyřiz reklamaci

vendy.z, 26. 4. 2017, 9.20

zkušenost nemám...

patricia077

patricia077, 26. 4. 2017, 10.47

buďte ráda, už nereagují na nic jsou v insolvenci

nikolava, 13. 4. 2017, 12.00

JOjo reklamovala jsem..... Přišla zlámaná deska, zadarmo poslali novou ale jinou.... takže to bylo o nervy

patricia077

patricia077, 13. 4. 2017, 12.09

to věřím, tak mě odepsali že se jim nenahrály fotky a že mám nafotit i díl v návodu, jenže návod na sestavení byl na dvě věci tak jsme ho vyhodili

nikolava, 13. 4. 2017, 12.16

Já to naštěstí rozbalila a nafotila vše hned ten den co to přišlo a i tak to trvalo snad měsíc a půl....

patricia077

patricia077, 13. 4. 2017, 12.32

jasný chápu normálně bych to taky udělala hned ale my toho měli víc najednou takže jsme to nějak zazdili .-(

rodinka

rodinka, 12. 4. 2017, 21.13

Zatim jsem pres net nabytek neobjednavala,vesmes mam vsechno z ikea

patricia077

patricia077, 12. 4. 2017, 21.54

první byt jsem taky zařizovala celý tam ale teď nebyl čas tam jet

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 11. 4. 2017, 22.51

Já objednávala nábytek jen 2x a naštěstí jsem reklamovat nemusela

Cherrynka, 11. 4. 2017, 23.28

To máte super

patricia077

patricia077, 12. 4. 2017, 21.55

super to vám přeji ...no když se daří .-)

Fuga

Fuga, 11. 4. 2017, 20.27

já ho kupovala i s dovozem a vše proběhlo hladce

Čertice, 11. 4. 2017, 19.02

Já nábytek z netu nikdy nekupovala tak vůbec nevím.

patricia077

patricia077, 12. 4. 2017, 21.55

já předtím taky ne

annahb, 11. 4. 2017, 18.15

nábytek jsem obědnávala asi tak dvakrát a pokaždé to bylo naštěstí v pořádku.Přeji at reklamace dobře dopadne

patricia077

patricia077, 12. 4. 2017, 21.56

děkuji už napsali že mám dodat fotky že se jim ty moje nenahrály a další věci tak uvidíme třeba se to pohne .-)

Janako

Janako, 11. 4. 2017, 17.30

Naštěstí jsme vše měli v pořádku. Jak je to s reklamacemi, bohužel nevím.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů