reklamace nábytku
Vložil(a): patricia077, 11. 4. 2017 12.41
Reklamovali jste někdo z vás nábytek koupený na netu? Já jsem musela zrušit pár položek z objednávky kvůli dodání a peníze, které jsem platila předem, nám měli vrátit, zatím nic a včera jsem musela reklamovat i poškozený díl nábytku a obávám se, že to může trvat i měsíce..nemáte někdo zkušenost?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Marusk, 23. 10. 2017, 10.16
Radeji jsem nabytek pres eshop nekupovala. Snad jen jednou a dopadlo to dobre.
patricia077, 23. 10. 2017, 10.47
já bohužel taky jednou a dopadlo to blbě pořád jsem nedostala zpět ani peníze ani...
Marusk, 23. 10. 2017, 14.05
To je fakt nesolidní firma
patricia077, 23. 10. 2017, 14.07
no byla léta právě nej na trhu a nikdo to netušil
Žofinka, 11. 8. 2017, 15.05
já reklamovala jen nábytek, co jsem koupila sice přes net, ale přijeli ho namontovat a byla škráblá dvířka a také se cukali, že oni ne (jestli montéři nebo už ve skladu )
patricia077, 11. 8. 2017, 15.10
jj aspoň že to vyšlo .-) já dodnes nemám ani peníze ani vyřiz reklamaci
patricia077, 26. 4. 2017, 10.47
buďte ráda, už nereagují na nic jsou v insolvenci
patricia077, 13. 4. 2017, 12.09
to věřím, tak mě odepsali že se jim nenahrály fotky a že mám nafotit i díl v návodu, jenže návod na sestavení byl na dvě věci tak jsme ho vyhodili
patricia077, 13. 4. 2017, 12.32
jasný chápu normálně bych to taky udělala hned ale my toho měli víc najednou takže jsme to nějak zazdili .-(
rodinka, 12. 4. 2017, 21.13
Zatim jsem pres net nabytek neobjednavala,vesmes mam vsechno z ikea
patricia077, 12. 4. 2017, 21.54
první byt jsem taky zařizovala celý tam ale teď nebyl čas tam jet
k.o.r.i.n.e.k, 11. 4. 2017, 22.51
Já objednávala nábytek jen 2x a naštěstí jsem reklamovat nemusela
patricia077, 12. 4. 2017, 21.55
super to vám přeji ...no když se daří .-)
Fuga, 11. 4. 2017, 20.27
já ho kupovala i s dovozem a vše proběhlo hladce
patricia077, 12. 4. 2017, 21.55
já předtím taky ne
patricia077, 12. 4. 2017, 21.56
děkuji už napsali že mám dodat fotky že se jim ty moje nenahrály a další věci tak uvidíme třeba se to pohne .-)
Janako, 11. 4. 2017, 17.30
Naštěstí jsme vše měli v pořádku. Jak je to s reklamacemi, bohužel nevím.