Severní Amerika
Vložil(a): JorckCherry, 16. 5. 2017 21.59
Mám dotaz má dnes smysl pro evropana pracovat v USA (ilegalně) na dělnických pozicích kde je nizka sance dostat workvisa
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 18. 5. 2017, 20.11
hlasuji pro ne .-)
Fuga, 18. 5. 2017, 13.20
lepší někde pracovat legálně .-)
Mygara, 17. 5. 2017, 13.52
tak toto téma je mi hodně vzdálené, ale myslím že ne
Aliisha, 17. 5. 2017, 13.26
Bezva dotaz. Každá z nás to bude ráda vědět
Blankasiro, 17. 5. 2017, 12.03
vy jste čím dál vtipnější
Aliisha, 17. 5. 2017, 13.27
Mě ty jeho/její dotazy fakt baví
patricia077, 17. 5. 2017, 10.15
zrovna v neděli jsme vedli podobnou debatu
Aliisha, 17. 5. 2017, 13.27
My to řešíme denně
patricia077, 17. 5. 2017, 14.07