Typ na ušetření účtu za elektřinu

zobrazeno 920×

Vložil(a): annahb, 22. 4. 2017 10.42

Našla jsem na internetu zajímaví odkaz :-) máte s tím někdo zkušenost? Docela mě to láká ,ale nevím nevím ... http://abcmagazine.pro/azvusramht/Electro_master_Power_Factor_Saver_CZ/?subid2=U0NCLTEwNy1zc3AtYjc1NTYyYTctZWI4NC05YTZkLTMzNDUtMTQ5MjgwNTY0NS1qMXNxZXN6cy01ZmQ6MDoyOTQ0ODM6MDo1Nw%2A%2A&esub=-4A25sMQKuAQLcHAQCwZ-zAAI_0QEAAp0cAuNQAqw6ASEC3woEyS-3kAA&sm_12=734&crid=a%3A2ecf3f5057a03397ecff3062213c8474&subacc=Electro_master_CZ_Z&sm_14=&utm_source=294483&sm_06=360x640&subacc2=ZhenyaA&subacc3=JL&s_trk=CgjJe-1U6kYhFxCb5s-KDhihqOvHBSDQqOvHBQ%2A%2A&sm_08=256x1321&sm_09=0&sm_15=91&sm_07=256x152&rid=-4AAAAAAACP9EAAAAAAAAEE9vjYQA&sm_05=portrait-primary&sm_11=174&sm_10=0&sm_13=0&sm_01=43.823

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

V007A, 14. 11. 2017, 9.10

J eto podezřelé.

Žofinka

Žofinka, 28. 4. 2017, 12.50

tak jestli to d test označil za nebezpečné tak to rozhodně nechci

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 27. 4. 2017, 7.31

To je tedy dlouhý odkaz Ale nevěřím tomu bude to chyták na peníze

nikolava, 23. 4. 2017, 12.10

nezkoušela bych

Mygara

Mygara, 23. 4. 2017, 8.20

nevím, asi opravdu zase další podvod

misalla, 22. 4. 2017, 22.02

Taky bych tomu moc nevěřila.

rodinka

rodinka, 22. 4. 2017, 20.59

Moc bych tomu neverila

Leňulka, 22. 4. 2017, 20.56

Tak mi jsme v podnájmu takže toto jde absolutně mimo nás zatím

Blankasiro, 22. 4. 2017, 20.51

Kdyby to fungovalo tak se o tom všude píše podle mě

Katka

Katka, 22. 4. 2017, 20.04

My jsme odešli od Eonu k RWE(Innogy) a šetříme 80,- měsíčně.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 27. 4. 2017, 7.42

Také máme RWE předtím Čez a manžel je spokojený :.-)

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů