Typ na ušetření účtu za elektřinu
Vložil(a): annahb, 22. 4. 2017 10.42
Našla jsem na internetu zajímaví odkaz :-) máte s tím někdo zkušenost? Docela mě to láká ,ale nevím nevím ... http://abcmagazine.pro/azvusramht/Electro_master_Power_Factor_Saver_CZ/?subid2=U0NCLTEwNy1zc3AtYjc1NTYyYTctZWI4NC05YTZkLTMzNDUtMTQ5MjgwNTY0NS1qMXNxZXN6cy01ZmQ6MDoyOTQ0ODM6MDo1Nw%2A%2A&esub=-4A25sMQKuAQLcHAQCwZ-zAAI_0QEAAp0cAuNQAqw6ASEC3woEyS-3kAA&sm_12=734&crid=a%3A2ecf3f5057a03397ecff3062213c8474&subacc=Electro_master_CZ_Z&sm_14=&utm_source=294483&sm_06=360x640&subacc2=ZhenyaA&subacc3=JL&s_trk=CgjJe-1U6kYhFxCb5s-KDhihqOvHBSDQqOvHBQ%2A%2A&sm_08=256x1321&sm_09=0&sm_15=91&sm_07=256x152&rid=-4AAAAAAACP9EAAAAAAAAEE9vjYQA&sm_05=portrait-primary&sm_11=174&sm_10=0&sm_13=0&sm_01=43.823
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 28. 4. 2017, 12.50
tak jestli to d test označil za nebezpečné tak to rozhodně nechci
k.o.r.i.n.e.k, 27. 4. 2017, 7.31
To je tedy dlouhý odkaz Ale nevěřím tomu bude to chyták na peníze
Mygara, 23. 4. 2017, 8.20
nevím, asi opravdu zase další podvod
rodinka, 22. 4. 2017, 20.59
Moc bych tomu neverila
Blankasiro, 22. 4. 2017, 20.51
Kdyby to fungovalo tak se o tom všude píše podle mě
Katka, 22. 4. 2017, 20.04
My jsme odešli od Eonu k RWE(Innogy) a šetříme 80,- měsíčně.
k.o.r.i.n.e.k, 27. 4. 2017, 7.42
Také máme RWE předtím Čez a manžel je spokojený :.-)