Účtenková loterie

zobrazeno 1951×

Vložil(a): Adelinka, 12. 9. 2017 20.24

Teď jsem se dívala na televizní noviny a mluvili o tom, že od října bude spuštěna účtenková loterie. Máte v plánu se účastnit? Já jsem se rozhodla, že jo. Už párkrát jsem měla štěstí a něco vyhrála, tak to zkusím, co kdyby :-) Nebudu vkládat každou účtenku, ale když na to budu mít čas, tak nějakou vložím.

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

V007A, 14. 11. 2017, 8.55

Účtenky si beru, ale nebudu se zúčastňovat, je to pro mě ztráta času.

vendy.z, 27. 9. 2017, 19.44

Nebudu to vkládat

nikolava, 17. 9. 2017, 6.32

Mozna to zkusim, ale jak se znam, tak zapomenu nebo me to dlouho bavit nebude

jitkamety

jitkamety, 16. 9. 2017, 11.13

Ja to nesleduju,muzete mi nekdo prosim vysvetlit o co jde a jak to funguje?

Adelinka, 16. 9. 2017, 15.06

jde o to, že když dostanete v jakémkoliv obchodě účtenku, zadáte ji buď přes počítač nebo mobilní aplikaci na odpovídající internetové stránky. Každý měsíc, myslím, že k 15. dni bude probíhat slosování o finanční hotovosti a auto. Můžete nahrát neomezeně účtenek. Cílem této akce je nakupovat s účtenkami a tím zvýšit výběr daní. Účtenková loterie by měla dle plánů trvat rok.

dadinkamaminka, 15. 9. 2017, 11.18

Určitě se zůčastním,proč by ne? Třeba s estane zázrak aněco vyhraju Pokud bude tahle možnost soutěžit,proč bych jí nevyužila?

Adelinka, 15. 9. 2017, 13.05

taky uvažuji takhle, co kdyby se poštěstilo. I nějaká malá výhra se hodí.

Janako

Janako, 14. 9. 2017, 13.33

Tak toho se urcite ucastnit nebudu?

annahb, 14. 9. 2017, 11.59

No možná to zkusím proč ne

Fuga

Fuga, 14. 9. 2017, 6.24

já to zkusím, proč by ne, ale bude to asi tak všhovšudy 5x, pak mě to přestane bavit a myslet na zadávání účtenek

Aliisha

Aliisha, 13. 9. 2017, 20.55

Asi ne, tohle jde mimo mě

Žofinka

Žofinka, 13. 9. 2017, 14.20

možná zkusím, ale pravidelně určitě dávat nebudu .-)

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů