V jednoduchosti je krása

zobrazeno 561×

Vložil(a): snany, 17. 12. 2017 17.52

Musím se s vámi podělit o fotku z netu, naprosto jednoduchý přírodní betlém, přesně můj styl.

Sdílejte:   | 
2

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

darzanka, 18. 12. 2017, 16.25

Hezké

annahb, 18. 12. 2017, 12.31

moc pěkný

nikolava, 18. 12. 2017, 12.29

moc hezký

Mygara

Mygara, 18. 12. 2017, 12.23

ano, není třeba spousta plastu a jiných umělin

Tinka1993, 18. 12. 2017, 8.48

Veľmi pekné a hlavne že je to ručne vyrobené

Fuga

Fuga, 18. 12. 2017, 8.44

je to opravdu stylové, ale i tak to dalo práci

Žofinka

Žofinka, 18. 12. 2017, 8.32

k té roubence by se snad ani nic jiného nehodilo )

lazna, 18. 12. 2017, 7.12

Je moc pěkný. Ten by se mi líbil na zahradě

V007A, 18. 12. 2017, 6.42

Ano,je pěkný,nic preplacaneho.

Kamila Pecharová, 17. 12. 2017, 22.13

Takový znám, taky se mi moc líbí!

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů