V jednoduchosti je krása
zobrazeno 561×
Vložil(a): snany, 17. 12. 2017 17.52
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 18. 12. 2017, 12.23
ano, není třeba spousta plastu a jiných umělin
Fuga, 18. 12. 2017, 8.44
je to opravdu stylové, ale i tak to dalo práci
Žofinka, 18. 12. 2017, 8.32
k té roubence by se snad ani nic jiného nehodilo )
Kamila Pecharová, 17. 12. 2017, 22.13
Takový znám, taky se mi moc líbí!