Vi nekdo vic o spd co se tam stalo?
Vložil(a): martinanovotna21, 26. 3. 2019 15.56
Ví někdo víc info o tom co se dstalo v tom spd? Já to čet ze strany Volnýho a pak ze strany sdp a prijde mi, ze ma pravdu spis Tomio. Fakt neverim tomu, že by ho vyhodili jen tak pro nic za nic. Podle me fakt meli připravenou novou stranu a chtěli jen poškodit politickou stranu, které to jde!
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 3. 4. 2019, 9.00
Vůbec nevím co se tam děje
Fuga, 27. 3. 2019, 6.50
Já nevím vůbec o ničem:-)
Aliisha, 27. 3. 2019, 6.46
Politiku vůbec nesleduji
Lusesita25, 27. 3. 2019, 6.12
Ani nevim, že by se něco dělo.
patricia077, 27. 3. 2019, 0.51
O co go?
Ketris, 26. 3. 2019, 21.59
Jeste ze si ziju svuj statny zivot a tohle me fakt netankuje