zase ty volby
Vložil(a): Leňulka, 26. 1. 2018 11.03
Víte kdo je na tom nejlíp? Ten co se jen směje a je mu všechno šumák, protože volit nemůže :-D Znáte někoho takového? U nás je to třeba taťka i by volit klidně šel ale nemůže takže je maximálně v pohodě :-D
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Fuga, 28. 1. 2018, 8.16
to se divím, některé lidi to naopak štve
Adrianita, 27. 1. 2018, 14.57
Nikoho takového neznám. My už odvolili, ale nějak jsme to neprozivali.
jitkamety, 27. 1. 2018, 8.32
Ja jdu s přítelem k volbám dneska
Žofinka, 27. 1. 2018, 6.38
a neštve ho to ještě víc? Já jsem taková povaha, že by mě to mrzelo
Žofinka, 27. 1. 2018, 6.32
a neštve ho to ještě víc? Já jsem taková povaha, že by mě to mrzelo
Mygara, 27. 1. 2018, 6.20
mám známého Slováka, který trvale žije v ČR, volit by šel, ale nemůže a pěkně ho to štve